Wygraj do 4000zł wraz z przyjacielem w promocji Betsson

Wygraj razem z przyjacielem 4000 zł w gotowce w BetssonCzegoś takiego jeszcze nie było! Betsson jako pierwsze kasyno online w historii przygotowało turniej dla znajomych! Mogą w nim wziąć udział wyłącznie dwuosobowe pary, dlatego jeśli planujecie aktywnie powalczyć w sieci, koniecznie dołączcie do tej zabawy. W puli znalazło się 8 tysięcy złotych, z czego nagrody podzielone zostaną wyłącznie na trzy drużyny. Co zatem musicie zrobić dokładnie? Betsson tłumaczy swój temat następująco: „Zaproś przyjaciela do Betsson i wspólnie weźcie udział w Betsson Express!

Grajcie w sloty Kasyna lub w Zakładach Betsson, razem budujcie jak największy łączny obrót i rywalizujcie z innymi parami o nawet 4000 PLN w gotówce, po 2000 PLN na głowę! Brzmi łatwo? W takim razie zaproś znajomego do gry. Wpiszcie w formularzu swoje adresy email oraz nazwę drużyny. Grajcie w sloty kasyna lub też w zakładach sportowych przy min. kursie 1,50. Trzy pary z największym łącznym obrotem podzieli się nagrodami. Całość opiera się zatem na aktywnej grze, ale biorąc pod uwagę, że Betsson już teraz udostępnia ponad tysiąc wideo slotów oraz doskonale propozycje z zakresu bukmacherki, szybko zrozumiecie, że zabawa będzie nie tylko wciągająca, ale też daje szansę gry o nawet 2 000 złotych na głowę. To pierwsze zdarzenie – znane nam – tego typu, dlatego bez ociągania, dajcie z siebie wszystko!

Więcej informacji o bonusie w Betsson, jak również regulamin tej promocji, znajdziecie bezpośrednio na stronie. Warunki i zasady to kilka punktów, które są wymagane od graczy, dlatego też lektura jest tu w pełni obowiązkowa i korzystna. Spróbujcie swoich sił, grajcie o wielką kasę i wspólny sukces końcowy. Powodzenia.

Wygraj gotówkę

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj