Wygraj do 99 free spinów w bonusie w Fortune Clock

Dołącz do loterii Fortune Clock i odbierz darmowe spinyDarmowe spiny od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony graczy. To jedna z najbardziej wyszukiwanych i używanych przez graczy promocji w kasynach internetowych. Z tego też powodu często na naszej stronie goszczą oferty związane z free spinami. Tym razem chcielibyśmy zaprezentować swoim czytelnikom ofertę kasyna Fortune Clock, które zorganizowało loterię z serii Happy Hour. Klienci zyskują tutaj bowiem szansę na pakiet 99 spinów. Zapraszamy zatem do sprawdzenia szczegółów oferty

Najnowsza loteria w Fortune Clock dostępna jest dla wszystkich klientów. Wystarczy tylko wejść na stronę z ofertą i kliknąć Dołącz. Akcja ta trwa od 31 stycznia do 7 lutego. Zadaniem graczy jest tutaj wpłacenie depozytu w kwocie minimum 500 złotych. Dzięki temu otrzymujemy los na loterię. Codziennie można brać udział w wyścigu kasynowym o prezenty. Mamy do wylosowania 4 pakiety składające się z 99 spinów. Jeden to 99 free spins w nowych grach. Drugi to 99 free spinów w popularnych grach. Trzeci to 99 free spinów z mnożnikiem x40. czwarty zaś to 99 free spinów w najlepszych grach. Łącznie przez cały tydzień do rozdania są nagrody z puli 2500 złotych. Warto zatem pomyśleć nad uczestnictwem w takiej loterii. Być może akurat szczęście będzie po naszej stronie. Szczegółowy regulamin promocji można znaleźć na stronie internetowej Fortune Clock.

Osobom, które jeszcze nie mają założonego konta w Fortune Clock, przypominamy o atrakcyjnym bonusie na start. Mamy tu do czynienia z aż 3 bonusami: 100% i 100 darmowych obrotów Birds On A Wire, 75% oraz 75 obrotów na Book of Dead oraz 50% i 50 obrotów na Crystal Queen. Można zatem liczyć tutaj na całkiem spore profity.

Odbierz 99 free spinów

Aktualne Promocje Fortune Clock


Skomentuj