Wygraj free spins z Happy Hour w loterii FortuneClock

Happy Hour: Free spins Edition w promocji kasyna Fortune ClockFortune Clock to jedno z tych kasyn, które nagradza swoich graczy poprzez ciekawe promocje czy kasynowe loterie. Naszym zdaniem to jedno z najlepszych kasyn pod tym względem, dlatego też regularnie informujemy o nowych akcjach na stronie tego operatora hazardowego. Tym razem chcielibyśmy napisać o loterii, w której to można wygrać darmowe spiny.

Happy Hour to dosyć częsta akcja w Fortune Clock, która zresztą także i w tym tygodniu ma miejsce w kasynie. Jednak obok niej odbywa się również specjalna edycja z darmowymi spinami. To niezwykła szansa na to, aby zdobyć dla siebie free spiny o określonej wartości. W przeciwieństwie do typowych turniejów, Happy Hour: Free spins Edition nie polega na wyścigu między graczami o to, kto zdobędzie więcej punktów. Mamy tu bowiem do czynienia z typową loterią, gdzie za depozyt dostaniemy los. Należy zatem między 2 a 9 majem zapisać się do tej akcji, a następnie wpłacić co najmniej 500 złotych na swoje konto. Dzięki temu dostaniemy los na loterię. Akcja dostępna będzie w każdym dniu. Będzie aktywna codziennie od 20:01 do 11:59.

Na graczy czekają tu 4 kategorie nagród:

  • darmowe spiny na nowe automaty do gry

  • darmowe spiny na popularne gry

  • darmowe spiny na najlepsze gry

  • darmowe spiny z mnożnikiem za wygrane x40.

Na stronie kasyna Fortune Clock w regulaminie akcji zalogowani gracze będą mogli sprawdzić wysokość poszczególnych nagród z puli 2500 złotych, jak i warunki obrotu wygranymi z free spinów. Warto również zapoznać się z innymi ciekawymi promocjami, turniejami i loteriami w tym kasynie.

Odbierz free spins

Aktualne Promocje Fortune Clock


Skomentuj