Wygraj w Bingo free spiny z puli 4000 sztuk razem z Unibet

Graj w bingo i zdobywaj darmowe  spiny w UnibetBingo to gra, która zdecydowanie wielu osobom nie kojarzy się z kasynami internetowymi. Wielu z nas bardziej ją zna z filmów i seriali, gdzie to starsze osoby grają w USA w bingo w lokalnych świetlicach. Jednak już od lat ta ciekawa gra dostępna jest także dla hazardzistów. Co więcej, związane są z nią ciekawe promocje, jak choćby cotygodniowy turniej o 4000 darmowych spinów w kasynie Unibet! Nowa akcja w kasynie Unibet pod wieloma względami jest wyjątkowa. Przede wszystkim mamy tutaj do czynienia z cotygodniowymi turniejami, w których łączna pula wygranych to 4 tysiące wolnych obrotów. Drugą ciekawą sprawą jest to, że bonus bingo trwa do końca 2021 roku. Mamy zatem do czynienia z ponad 50 turniejami, tydzień po tygodniu. To wielka szansa dla miłośników bingo, jak i free spinów. Jak jednak można zagrać o nagrody?

Na początku koniecznie musimy zapisać się do turnieju. Następnie musimy obstawiać zakłady w wybranym pokoju bingo 75 Ball lub 90 Ball. Jeśli będziemy wygrywać, to nasze zwycięskie linie zamieniać się będą w punkty. Im więcej ich zdobędziemy, tym wyżej znajdziemy się w tabeli turniejowej. Na koniec każdego tygodnia 85 najlepszych graczy otrzyma nagrody z puli 4 tysięcy wolnych obrotów. Do zdobycia jest:

1. 1000 free spinów

2. 750 free spinów

3. 500 free spinów

4. 250 free spinów

5. 100 free spinów

6 - 10. 50 free spinów

11 - 50. 20 free spinów

51 - 85. 10 free spinów

Należy pamiętać o tym, że wszystkie wygrane z darmowych spinów trafiają na konto bonusowe, po czym muszą zostać obrócone w kasynie minimum 25 razy. W zależności od miesiąca darmowe spiny zostaną przyznane na grę: Starburst, Gemix bądź Reactoonz.

Skorzystaj z promocji

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj