Wygraj free spiny ze slotem ingle Bells w promocji Unibet

Przedświąteczna promocja kasyna Unibet.Jingle Bells to przedświąteczna promocja Unibet. Za jej sprawą zapewnicie sobie nawet 205 free spinów, które trafią na wasze konta po spełnieniu prostych warunków obrotu. Jeśli tym samym wciąż nie macie tam konta, a szukacie operatora, który na święta zaoferuje wam kalendarz adwentowy przeplatany unikatowymi bonusami, będzie to miejsce na które na pewno warto mieć wgląd.

Czeka na ciebie codzienna pula nagród, a wszystko to w akompaniamencie sześciu specjalnie wyselekcjonowanych wideo slotów. To gry, które same w sobie są niezwykle wciągające. Obecnie mogą dodatkowo zapewnić więcej środków pieniężnych i zestawy od 5 do 100 zakręceń. Jak po nie sięgnąć? Po pierwsze konieczne jest otwarcie jednej z gier wskazanych w regulaminie. Są to tym razem tytularne Jingle Bells, ale też Pirates Plenty Battle for Gold, Phoenix Fire Power Reels, Mystery Reels oraz Dragon's Fire. Zapisując się do udziału, otrzymacie pierwszy poziom do spełnienia – chodzi o obrót kwotą 100 złotych we wskazanych grach. Gdy spełnicie to zadanie, na wasze konto trafi 5 free spinów. Gdy tylko je wykręcicie, kasyno otworzy przed wami drogę do drugiej tury, gdzie czeka już 20 zakręceń. Następnie będzie to 30 sztuk, potem 50 i 100. Ich wartość wzrasta z 0,5 PLN do 2,50 PLN, dzięki czemu możecie liczyć na naprawdę wciągające i mocne nagrody do wykorzystania.

Warunki i zasady przypisane do konkursu są bardzo proste i znajdziecie na stronie organizatora, czyli na Unibet. Dzięki temu szybko zrozumiecie swoje cele i będziecie mogli przejść do realizacji konkretnej gotówki. Chętni? W takim razie próbujcie swoich sił już teraz!

Wygraj darmowe obroty

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj