Wygraj bonus pokerowy a w nim ticket o wartości 250 € w Unibet

Turniej pokerowy Supermoon w UnibetKasyno Unibet dla wielu osób to wyjątkowa sekcja z bonusem w pokera. Można w niej liczyć na sporo interesujących gier, turniejów, jak i promocji. W tym tygodniu gracze mogą wziąć udział w comiesięcznym turnieju pokerowym Supermoon, gdzie do rozdania jest 5000 €. Każdy z klientów Unibet może teraz spróbować swoich sił w największym, comiesięcznym turnieju pokerowym Supermoon! W tym miesiącu wyjątkowo udział w nim możliwy jest za darmo, gdzie można wygrać ticket o wartości 250 euro.

Naszym zadaniem jest zapisanie się do akcji, a następnie ukończenie 3 misji Supermoon w ciągu najbliższego tygodnia. Jeśli ukończysz wspomniane misje, to zakwalifikujesz się automatycznie do turnieju Take-off, który będzie miał miejsce 1 czerwca (o godz.19:00 CEST). Właśnie w trakcie niego 20 najlepszych graczy podzieli między sobą pulę nagród w wysokości 5000 €, dostając na konto ticket Supermoon o wartości 250 €.

Wspomniane misje prezentują się następująco:

I misja: należy ukończyć 25 gier HexaPro.

II misja: należy rozegrać 15 turniejów z wpisowym >= 1 €

III misja: należy osiągnąć 50 flopów w grach cashowych

Cała akcja wystartowała 23 maja od godz. 00:00 UTC i będzie dostępna do godz. 23:59 UTC, 31 maja 2022 roku. Nagrodę w niej można zdobyć tylko raz, a bilety w stosownym czasie należy wykorzystać w kasynie. Więcej o turnieju pokerowym Supermoon można wyczytać na stronie kasyna, w regulaminie promocji.

Polecamy także zapoznać się z innymi ciekawymi akcjami pokerowymi jak: Wild Wednesday, Betting Freerolls z 6000 €, Codzienne Wyścigi w Hexapro z 31000 €, Graj o większe jackpoty w HexaPro Extreme.

Skorzystaj z promocji

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj