Wygraj Voucher Bingo o wartości 125 zł w Unibet

Wygraj Voucher wartości 125 zł na grę w bingo w UnibetUnibet w swoim stylu promuje bingo. Ta forma rozrywki jest przez kasyno na tyle ceniona, iż marka zdecydowała się wprowadzić listę codziennych turniejów. Będą one trwały aż do 4-go listopada. Dzięki temu zyskać będzie można nie tylko vouchery bingo o wartości 125 złotych każdy, ale także zmagać się będziecie o część z puli 5 000 zł w nagrodach gotówkowych. Jeśli zatem interesuje was coś innego niż znane już wideo sloty oraz gry stołowe, poznajcie się z nowym produktem. By spróbować swoich sił, musicie posiadać oczywiście swoje konto gracza. Jego założenie to tylko prosty formularz, którego zapełnienie trwa zwykle nie więcej niż kilka minut.

Koniecznie spróbujcie, szczególnie, ze cały proces jest tu naprawdę banalny. Unibet zdecydowało się rozpisać go w następujący sposób, który w tym miejscu wam udostępniamy w postaci cytatu: „Zbierasz w nich punkty za każdą grę, w którą grasz. Za każdą linię, full house, 1TG i 2TG, które zdobędziesz w dowolnym Bingo, dostajesz punkt turniejowy. Dowolnego dnia, przed 4 listopada, znajdź się wśród 10 najlepszych graczy, a wygrasz Voucher Bingo o wartości 125 PLN.” – jeszcze lepiej prezentuje się sam finał zabawy. To właśnie wówczas przez cztery dni zmagania prowadzone są o wspomniane już 5 000 złotych. Nie ma zatem co zwlekać.

Naturalnie w konkursie z bonusami od Unibet obowiązuje prosty regulamin. Informacje o nim znajdziecie w warunkach i zasadach dopisanych do strony konkursowej. Jednocześnie, nic nie stoi na przeszkodzie, by próbować swoich sił również w innych promocjach dostępnych na witrynie organizatora. Do nich także zapraszamy – w każdym przypadku czeka ogrom nagród!

Odbierz voucher bingo na 125 zł

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj