✨ Wygraj wyjazd na Ibizę i 25000 zł w gotówce w BetonRed

Summer Event w promocji w kasynie BetOnRedLato zbliża się coraz bardziej, dlatego nie jest zaskoczeniem, że w kasynach internetowych mamy do czynienia z coraz większą liczbą interesujących promocji związanych ze słonecznymi miesiącami. Świetnym tego przykładem jest wydarzenie dziejące się w kasynie BetOnRed o nazwie Summer Event. Jest to specjalna loteria, w której do rozdania dla graczy jest aż 7 500 000 PLN!

1 czerwca w kasynie BetOnRed wystartowała nowa loteria o nazwie Summer Event. Będzie ona dostępna do końca miesiąca. To wydarzenie związane z kołem fortuny, na którym umieszczone są różnorodne nagrody. Zadaniem gracza jest wpłacać depozyty i odbierać za to zakręcenia kołem. Za pierwszy depozyt dnia od 100 PLN dostać można 1 los. Za pierwszy depozyt od co najmniej 500 PLN dostać można 3 losy. Potem wykorzystuje się takie losy i można wygrać nagrody pieniężne czy darmowe spiny. Nagrodą główną jest wycieczka na Ibizę dla gracza i 3 osób, gdzie dodatkowo dostaje się 25 000 PLN na wydatki. W przypadku nagród pieniężnych i wygranych ze spinów, bonusy te należy potem obrócić w kasynie minimum 35 razy. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową kasyna.

W BetOnRed na graczy czekają także i inne wydarzenia, w tym, turniej Święto Fortuny z pulą w wysokości 25 000 PLN, Sezon Topazowy Spinomenal z pulą nagród 1 600 000 PLN czy też MEGA SUMMER DROPS OD BGAMING z pulą nagród w wysokości 425 000 PLN.

Skorzystaj z promocji

Aktualne Promocje BetOnRed


Skomentuj