Wygraj zdrapkę o wartości 2500 PLN w Unibet

Wygraj zdrapkę o wartości 2 500 złotychChciałbyś wygrać zdrapkę o wartości 2 500 złotych? To rzadki widok, prawda? Tym bardziej zachęcamy do udziału w wyjątkowym bonusie Unibet. Marka ta przygotowała Bingo London Nights, które opiera się właśnie na grze w bingo. W pokojach The Lab i The Streets znajdziecie nowy hit – London Nights. To mini gierka, która pozwoli wam wcielić się rolę tajemniczych postaci Dr. Jekyll and Mr. Hyde.

Jeśli zatem szukacie dużych wygranych, cenicie sobie tajemniczy klimat gier, w tym bingo – powinniście spróbować. Bonus aktywny będzie wyłącznie do 29-go marca i do tego czasu możecie się ubiegać o swoje szanse. Czy sztuka ta się uda?Do promocji w pierwszej kolejności musicie się zapisać. Na podstronie Unibet dotyczącej akcji znajdziecie żółty przycisk, którego kliknięcie po zalogowaniu zapewni wam udział w zabawie. Następnie przejdźcie do wspomnianych już pokojów, gdzie dostępne są gry. Widoczne tam będą każdego dnia specjalne misje. Ich spełnienie zapewni wam jedną zdrapkę, pod którą skrywają się specjalne premie. Mogą to być paczki darmowych obrotów o wartości 1,25zł za każdy z nich. Może to jednak także być gotówka, w tym wspomniane już 2 500 złotych. Mówimy zatem o sporym wsparciu, o które możecie się ubiegać co dzień przez cały czas trwania tej wyjątkowej promocji kasynowej.

Rzecz jasna konieczne jest zapoznanie się z regulaminem. Te warunki i zasady są dostępne dla wszystkich graczy. W razie wszelkich pytań i uwag możecie tu dodatkowo liczyć na wsparcie obsługi klienta, która dostępna jest przez czat na żywo. Konsultanci będą pomagać całą dobę, nawet w weekendy i potencjalne święta.

Wygraj zdrapkę o wartości 2500 PLN

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj