Wygrywaj free spiny każdego dnia w promocjach w Slottica

Free spiny każdego dnia od Sloticca- odbierz swojeKasyno internetowe Slottica ma wiele atutów. Jednym z nich jest wydawanie licznych bonusów, praktycznie każdego dnia. Graczy taka wiadomość bez wątpienia ucieszy, szczególnie tych, którzy cenią sobie darmowe spiny. Dlaczego w ogóle o nich mówimy?

Otóż w chwili obecnej marka oferuje free spiny co dzień, wszystko zależne od tego, jakie kwoty zdeponujecie na swoje konto. Wystarczy zatem się zarejestrować i zalogować, po czym od razu przy aktywacji premii zyskacie sposobność do gry za środki, jakie tylko sami dobierzecie. To świetna wiadomość, bowiem nie każdy chce inwestować wielkich pieniędzy, niektórzy chcą po prostu się rozerwać. Slottica właśnie to wam udostępnia. Jak to zatem działa? Po pierwsze na stronie znajdziecie wiele promocji na raz, w tym turnieje i loterie. Jeśli mamy się jednak skupić na samych darmowych obrotach, wystarczy wybrać dodatek Premia 125 FS lub premia 30 FSPierwsza aktywuje wam dodatek na poziomie 25 free spinów przez pięć dni, jeśli zdecydujecie się wpłacić 80€ i więcej. Druga z kolei zapewni 30 darmowych obrotów w przypadku ,w którym rozegracie grę na podstawie wpłaty od 40€. Sami wybieracie promocję i jest ona zależna wyłącznie od was. Jakby tego było mało, ostatnio do zestawienia trafił kolejny dodatek, na nową grę od Playson. Co nam da?

Dokonajcie wpłaty od 25€, a otrzymacie 25 zakręceń w hicie 5 Super Sevens & Fruits: 6 reels. To nowa pozycja, ale bardzo wciągająca. Jak zatem widzicie, free spinów tutaj nie brakuje. Należy przy tym w pełni pamiętać, by spojrzeć na warunki i zasady dopisane do wydarzenia.

Odbierz darmowe spiny

Aktualne Promocje Slottica


Skomentuj