Wykręć extra nagrody w Wheel of Fortune VulkanVegas

Wheel of Fortune w Vulkan VegasBardzo cenimy sobie to, kiedy kasyna wprowadzają do swojej oferty coś nieoczywistego, czym mogą się wyróżnić na tle konkurencji. Dlatego też bardzo się nam spodobała nowa promocja przygotowana przez kasyno Vulkan Vegas. Wprowadziło ono bowiem do swojej oferty specjalne koło fortuny, dzięki któremu można zdobywać mnożniki za wygrane, gotówkę czy też punkty lojalnościowe.

Specjalne koło fortuny w kasynie Vulkan Vegas jest ofertą, z której skorzystać może każdy z klientów. Jest to osobna gra, którą można znaleźć na stronie głównej, w jednej z zakładek. Można ją w pewnym sensie porównać do loterii. Polega bowiem na tym, że możemy wykupić 1 zakręcenie kołem za 20 złotych lub 5 euro. Następnie zaś wprawiamy koło w ruch i czekamy na to, co nam wylosuje. Do zdobycia jest miedzy innymi:

  • 4, 7.5 bądź 15 euro w gotówce

  • 100 lub 200 punktów do programu lojalnościowego

  • mnożnik x2 na sloty, który będzie ważny przez 1 godzinę zakładów.

Koło może nam zatem przynieść określone nagrody, ale trzeba mieć również na uwadze, że znajduje się na nim pole ponowne zakręcenie, jak i puste pole, które oznacza, że niestety nie wygramy żadnej nagrody i po prostu stracimy 20 złotych.

Koło Fortuny jest zatem zarówno loterią, jak i grą hazardową. To kolejna ciekawa opcja, z której można korzystać bez limitu. Szczególnie mnożnik x2 wydaje się atrakcyjny, gdyż przez godzinę będziemy w stanie podwoić swoje wygrane na automatach.

Przy okazji dobrze jest się zapoznać z innymi akcjami promocyjnymi, jak i turniejami, które mają teraz miejsce w kasynie Vulkan Vegas.

Wykręć atrakcyjne nagrody

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj