Zagraj w Lightning Roulette z bonusem 25 zł w Unibet

Odbierz bonus 25 zł w Live CasinoGry w kasynie na żywo cieszą się coraz większą popularnością. Nie dziwi nas także to, że wiele marek hazardowych organizuje ciekawe promocje związane z grą na żywo. Jedną z nich jest Unibet, która od lat proponuje swoim graczom promocje od depozytów czy turnieje. Tym razem jednak dzięki zakładom można codziennie liczyć na 25 PLN do zgarnięcia w Lightning Roulette.

Najnowsza promocja w kasynie Unibet dostępna jest tylko w tym tygodniu, do 4 kwietnia. Skorzystać z niej może każdy zalogowany klient kasyna. Poprzez obstawianie zakładów w Lightning Roulette można teraz zagrać o mnożnik x500. Taka promocja może się już nie zdarzyć. Zadaniem każdego gracza będzie postawienie zakładu prostego za 25 PLN w grze Lightning Roulette. Jeżeli jednak szczęście nie będzie po naszej stronie, to będziemy mogli liczyć na bonus w wysokości 25 PLN. Bardzo ważne jest to, że bonus można zgarnąć raz dziennie, każdego dnia, więc w czasie trwania promocji do zdobycia łącznie będzie 175 PLN. Obstawiania przez nas suma 25 PLN może być dowolnie rozdzielona na stole, aczkolwiek najważniejsze i tak będzie obstawianie wyłącznie zakładów prostych. Właśnie one pozwalają na zdobycie wysokich mnożników w Lightning.

Jeśli już otrzymamy jeden lub więcej bonusów w tej promocji, to musimy koniecznie pamiętać o tym, że niezbędne jest wykonanie warunków promocyjnych, szczególnie obrotu. Ten drugi wynosi bowiem 25 razy, więc właśnie tyle trzeba obrócić otrzymane kwoty. Bonus będzie dostępny do wykorzystania w Kasynie lub Kasynie na żywo. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej, w regulaminie tej promocji.

Odbierz bonus 25 zł

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj