Zagraj w Mega Goddess i zgarnij wysokie wygrane z Unibet

Dołącz do 3 tygodniowych turniejów Mega GoddessMega Goddess to zupełnie nowa gra hazardowa, która pojawiła się w ofercie bonusów Unibet. Ponieważ temu operatorowi zależy na jej jak największej promocji, dlatego też wprowadził teraz aż 3 tygodnie codziennych turniejów dla graczy. Wystarczy obstawiać zakłady na nowej grze, aby zdobyć gotówkę czy darmowe spiny. Nowa produkcja w ofercie kasyna Unibet to całkiem ciekawy automat, który posiada układ 5 bębnów z 5 rzędami symboli, a przy tym można w nim liczyć na 2 bonusy, które zwiększają szanse na wygrane. Można na nim grać zarówno w normalnym trybie, jak i w ramach akcji turniejowych/promocyjnych. Całe wydarzenie wystartowało 8 marca i potrwa do 28 marca. Składa się zarówno z codziennych, jak i cotygodniowych zdarzeń. Należy się jednak zapisać do promocji, a w przypadku codziennych czy cotygodniowych turniejów konieczne jest rozegranie 30 rund kwalifikacyjnych po stawce minimum 1 PLN.

Codzienne misje

Jeśli każdego dnia wygramy 5 razy w Mega Goddess, to dostaniemy dwa darmowe spiny na ten slot o wartości 0.50 PLN każdy.

Codzienne Turnieje

Każdego dnia 20 najlepszych graczy z najwyższymi wygranymi w 30 spinach dostanie od 25 do 275 PLN.

Cotygodniowe Turnieje

Raz w tygodniu 20 najlepszych graczy z najlepszymi wygranymi ze 100 spinów otrzyma nagrody z puli aż 5000 PLN. Zostaną one jednak przyznane w postaci darmowych spinów o wartości 5 PLN każdy. Można dostać od 100 do 1100 PLN FS.

Codzienna promocja zagraj i zgarnij

Jeśli danego dnia gramy w Mega Room bądź Goddess Room, to możemy dostać FS na Mega Goddess o wartości 0.50 PLN każdy.

Za wydane 50 PLN dostaniemy 10 FS. Za wydane 125 PLN dostaniemy 15 FS. Za wydane 250 PLN dostaniemy 25 FS.

Odbierz bonusy

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj