Zagraj w slota Hyper Strike i wygraj 125 000zł w Unibet

Sprawdź Hyper Strike i wygraj w turnieju UnibetStyczeń to czas, który kojarzy się nam najczęściej ze śniegiem za oknami, feriami w szkole. To również początek nowego roku, a 2021 powinien się lepiej zapowiadać niż minione 12 miesięcy. Początek nowego roku możemy osłodzić sobie dzięki turniejom i promocjom kasynowym. Świetnym tego przykładem jest turniej o szczęśliwy spin w Unibet, gdzie na graczy czeka aż 50 000 PLN do rozdania.

Turniej o Szczęśliwy Spin to nowa akcja w kasynie Unibet, która trwa od 5 do 11 stycznia. Wziąć w niej udział może każdy chętny klient tego kasyna, który zapisze się po prostu do akcji i będzie obstawiał zakłady na slotach turniejowych. Mowa tutaj o Temple Tumble, Foxpot, Hyper Strike, Troll Hunters 2, Wolf Gold, 9 Masks of Fire, ThunderStruck II, Thunderstruck, Reactoonz 2, Immortal Romance, Troll Hunters, Book of Oz, Fire Joker, Reactoonz. W przypadku gry Hyper Strike obowiązuje dodatkowo opcja na zdobycie do 30 free spinów z wysokim mnożnikiem.

Na tych slotach konieczne będzie obstawianie zakładów w kwocie co najmniej 1 PLN. Przygotowana została tutaj tabela turniejowa, dzięki której można zdobyć wysokie nagrody. Na największe mogą liczyć osoby, które zdobyły najwięcej punktów. Te zaś obliczane są według prostego wzoru: wygrana dzielona przez stawkę, a wynik następnie mnożony jest przez 100. Punktów zatem możemy zdobyć całkiem sporo. Tabela turniejowa pokazuje, że można wygrać:

1. 12500 PLN

2. 6250 PLN

3. 3500 PLN

4-6. 1500 PLN

7-10. 500 PLN

...

201-250. 25 PLN

Mamy też kolejną dobrą wiadomość, albowiem nagrody gotówkowe nie mają wymagań obrotu i są przypisywane do konta gracza zaraz po zakończeniu turnieju.

Wygraj 12 500 PLN

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj