Zagraj w Thunder Reels i odbierz 20 free spins w SlottyWay

Sięgnij po 20 free spinów w Slottyway i zagraj w Zagraj w Thunder ReelsLubicie darmowe spiny? Jeśli tak, to już teraz możecie skorzystać ze świetnego bonusu w kasynie SlottyWay! Ten operator hazardowy znany jest bowiem z tego, że często organizuje proste i łatwe do realizacji promocje z free spinami. Tym razem jego klienci mają szansę zdobyć 20 żetonów z przeznaczeniem na grę Zeus: Thunder Reels.

SlottyWay już od dłuższego czasu stosuje strategię, wedle której gracze za depozyty odbierają darmowe spiny. Tak też mamy do czynienia w tym wypadku. Zainteresowane osoby muszą wejść w sekcję bonusy i znaleźć ofertę 20 darmowych spinów w Zeus: Thunder Reels. Po jej aktywacji za pomocą pomarańczowego przycisku, zadaniem gracza jest wpłacenie na konto co najmniej 100 złotych. Dzięki temu nasze konto zostaje zasilone 20 darmowymi spinami. Wykorzystać je można wyłącznie w określonym czasie w grze Zeus: Thunder Reels od Playson. Sama zaś promocja obowiązuje do 3 grudnia, więc jest jeszcze trochę czasu na jej aktywację. W przypadku wygranych z bezpłatnych żetonów, środki te lądują na koncie bonusowym, gdzie następnie muszą zostać obrócone 40 razy, przy maksymalnej kwocie obrotu wynoszącej 9 złotych. Dopiero po spełnieniu tych warunków można środki wypłacić z konta.

Na chwilę obecną w SlottyWay znajdziemy dwie podobne oferty, gdzie za depozyt 100 złotych otrzymuje się darmowe spiny. Jest to: 20 darmowych spinów w Tiger Stone od Booongo oraz 35 darmowych spinów w 15 Dragon Pearls.

Korzystając z głównej promocji, można bliżej zapoznać się z grą od Playson, gdzie głównym bohaterem jest Zeus. Gras ta posiada 20 linii, układ 5 na 4, zróżnicowane symbole, w tym wild, scatter i bonus.

Odbierz 20 darmowych obrotów

Aktualne Promocje SlottyWay


Skomentuj