Zagraj w Trollpot5000 i wygraj część z 112 tys zł w Betsson

Zagraj w Trollpot5000 w Betsson i wygraj część z puli  112 000 złotych.Jeśli nie mieliście jeszcze okazji poznać najnowszej gry Trollpot5000, teraz będzie do tego świetna okazja. Dlaczego? Otóż kasyno Betsson wdrożyło tytuł do swojej oferty. Z tej zresztą okazji pokuszono się także o specjalny dodatek – loterię z pulą nagród na poziomie 112 000 złotych. Jeśli zatem cenicie sobie ciekawe rozwiązania hazardowe, a przy okazji chcielibyście zgarnąć nawet 2 250 złotych dziennie, powinniście spróbować już dziś.

Dlaczego piszemy dziennie? Otóż loteria startuje każdego dnia, zawsze wydając szereg nagród. Jedyne co musicie zrobić, to zalogować się na swoje konto gracza i grać w Trollpot5000 za prawdziwe pieniądze. Za każde obrócone 90 złotych otrzymacie jeden kupon. Kuponów można zebrać nawet 10 każdego dnia, co naturalnie powiększy wasze szanse wygranej. W bonusie Betsson przygotowało cztery pakiety wygranych, na 2 250 złotych, 450, 90 i 45. Nawet jeśli zatem nie uda się wygrać głównej nagrody, będzie spora szansa na odzyskanie części środków. Całe zmagania trwać będą do 3-go sierpnia i właśnie w tym czasie musicie próbować swoich sił. Co bardzo ważne, nic nie stoi na przeszkodzie, by realizować się w wideo slocie co dzień. Listę bieżących zwycięzców znajdziecie na stronie, zatem możecie monitorować wyniki oraz wszelkie dodatkowe wytyczne, które mogą być stosowane wobec graczy. Bo jak grać, to na całego!

Więcej informacji o regulaminie znajdziecie na stronie Betsson. Te warunki i zasady są w pełni obligatoryjne dla każdego z graczy. Jeśli zatem chcecie spróbować swoich sił, najpierw zacznijcie od krótkiej lektury. To tylko kilkanaście punktów, które pozwolą wam lepiej rozpocząć przygodę i włączyć się do gry o kasę!

Odbierz bonus

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj