Zagraj za 100 i zgarnij 50 free spins w Vulkan Vegas

Gamzix: Free Spins Days w Vulkan VegasKasyno online Vulkan Vegas przyzwyczaiło nas już do tego, że regularnie organizuje różnego rodzaju akcje promocyjne. Dzięki nim można zdobywać bonusy, w tym darmowe spiny. Dzięki nowemu wydarzeniu, jakim jest Gamzix: Free Spins Days, można przez cały miesiąc i codziennie zdobywać 50 darmowych spinów. Nowy bonus w kasynie dostępny jest przez większą część lipca. Podzielone przy tym zostało na 3 etapy, które w zasadzie różnią się tylko slotem, na który można odebrać nagrody. Samo wydarzenie stworzone zostało wraz z firmą Gamzix, która jest jednym z producentów automatów do gry. Naszym zadaniem zatem będzie obstawianie zakładów na wybranych grach. Wśród nich znajdziemy Dragon's Secret, Make Money Rich Edition, Hoonga Boonga, GO GO Spinner, Joker Splash, Banana Bar, Rich Granny, Book of Symbols, Gold of Maya.

Najważniejsze jest to, aby danego dnia obstawić na takich slotach co najmniej 100 euro. Dzięki temu w nagrodę otrzymamy 50 darmowych spinów na wykorzystanie w jednym z dostępnych automatów do gry. W zależności od okresu, można zdobyć spiny na:

1-7.07: Rich Granny

8-14.07: Gold Mania

25-31.07: Book of Cairo

Jeśli uda się na spełnić te warunki i spiny trafią na nasze konto, to należy pamiętać o tym, że należy je koniecznie wykorzystać do 21:00 UTC tego samego dnia. Spiny można zdobyć tylko raz dziennie, a przy tym związane są z nimi warunki obrotu, o których można przeczytać już po ich otrzymaniu.

Na stronie kasyna Vulkan Vegas warto sprawdzić również inne ciekawe promocje, dzięki którym możliwe jest zdobywanie nagród i kolejnych bonusów.

Odbierz do 50 darmowych spinów

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj