Zainstaluj aplikację mobilną i odbierz bonus bez depozytu

Mobilny bonus w kasynie wirtualnym SlottyWayMobilny dostęp do kasyna to już dziś coś normalnego i w zasadzie każdy z graczy oczekuje tego od kasyna. Większość firm hazardowych postawiło na responsywne strony internetowe, które działają tak samo dobrze na urządzeniach mobilnych. Niektóre jednak kasyna wolą także dedykowane aplikacje. Tak jest ze SlottyWay, które nie tylko ma dla graczy swoją apkę, ale także i specjalny bonus.

Już teraz każdy z klientów kasyna SlottyWay może cieszyć się ulubionymi grami w darmowej aplikacji. Na graczy czeka bowiem dedykowane oprogramowanie na urządzenia z systemem iOS oraz Android. Ze względu na ograniczenia związane z hazardem online w sklepach Google i Apple, taka aplikacja możliwa jest do pobrania ze strony kasyna. Tam znajduje się szczegółowa instrukcja, co należy uczynić, jednak ogranicza się to głównie do zeskanowania poprzez aparat kodu QR i pobranie aplikacji ze strony kasyna. Później zaś można uruchomić aplikację i zalogować się na swoje konto takimi samymi danymi, jak to zwykle robimy w przeglądarce komputerowej.

Nie bez powodu piszemy o dedykowanej aplikacji, albowiem kasyno postanowiło zachęcić swoich klientów do skorzystania z niej. Dzięki temu można zdobyć bonus bez depozytu. Na stronie kasyna nie podano jednak, co to dokładnie za prezent ze strony SlottyWay, ale raczej można się domyślić, że chodzi o małą sumę pieniędzy lub darmowe spiny. Dopiero po odbiorze bonusu, gracz pozna, jakie są warunki obrotu i inne rzeczy do wykonania. Warto także mieć na uwadze, że omawiania przez nas oferta z darmowym bonusem jest dostępna wyłącznie dla graczy, którzy wpłacili wcześniej co najmniej 10 złotych na swoje konto przed instalacją aplikacji lub nie później niż 72 godziny po instalacji.

Odbierz bonus bez depozytu

Aktualne Promocje SlottyWay


Skomentuj