Zakręć 100 darmowych spinów we wtorek w AstralBet

Wtorkowe darmowe zakręcenia w GoWildAstralBet oferuje szeroką paletę promocji dla nowych oraz aktywnych graczy. Na tej podstawie spodziewać się można bonusów na każdy dzień tygodnia, z czego każda oferta jest odrębna i daje kolejne szanse na dalszy sukces. Nie inaczej będzie we wtorki, kiedy wszyscy zarejestrowani użytkownicy sięgną nawet po 100 darmowych spinów, jeśli zapiszą się do eventu i zrealizują prosty warunek depozytu. Jak to działa w praktyce? Już tłumaczymy, krok po kroku.

Na początku konieczne jest zapisanie do przedsięwzięcia, czego dokonacie poprzez wybranie zielonego przycisku „Claim Now”. Następnie, za każde zdeponowane 20 euro (lub 20 dolarów, jeśli z takiej waluty właśnie korzystacie) sięgniecie po 10 free spinów. Maksymalny prezent to 100 zakręceń. Będzie można je wykorzystać w grze tygodnia, która zawsze jest wybierana co tydzień przez samo AstralBet. Wypatrujcie zatem wieści o wideo slocie, który tym razem jest brany pod uwagę. Premia zostanie wam przyznana po realizacji założeń i trafi do działu bonusowego, który możecie odwiedzić po zalogowaniu się na konto.

W promocji obowiązuje regulamin. Wśród warunków i zasad użytkowania najważniejsze jest oczywiście obrócenie środkami, które w tym przypadku wynosi 35-krotność (35x) otrzymanej kasy.

Odbierz we wtorek 100 darmowych zakręceń

Aktualne Promocje AstralBet


Skomentuj