Świąteczne Koło Fortuny z free spinami w kasynie Betchan

Świąteczne Koło Fortuny z cennymi nagrodami w BetchanWiele osób z czasów dzieciństwa czy też współczesnych czasów kojarzy Koło Fortuny. Popularny teleturniej z odgadywaniem haseł i kołem z nagrodami cieszył się ogromnym powodzeniem. Świetnym tego przykładem może być Yeti’s Wheel of Fortune, które na grudniowy okres przedświąteczny jest dostępne w bonusach Betchan. Można na nim wygrywać nagrody pieniężne jak i również darmowe spiny. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów tej loterii. Skorzystać z niej może każdy klient kasyna. Konieczne jest jednak spełnienie kilku warunków. Przede wszystkim na początku konieczne jest wpisanie w polu „Twój Kod Bonusowy” hasła YETI.

Następnie zaś przechodzimy do wpłaty depozytu, która musi wynieść co najmniej 30 euro lub 120 złotych. Za każdy depozyt możemy zdobyć jeden los na loterię, choć dziennie możemy otrzymać tylko 1. Koło Fortuny aktywne jest we wtorki i niedzielę. Możemy zatem do tego czasu każdego dnia wpłacać promocyjne depozyty, przez co zdobędziemy kilka losów na loterię. Samo Yeti’s Wheel of Fortune znajduje się w górnym panelu na głównej stronie kasyna. Po jego otwarciu musimy jedynie zakręcić kołem, a wtedy otrzymamy nagrodę. Do zdobycia jest 10, 25, 50, 100 lub 200 darmowych spinów, jak i również 500, 5000 oraz 50 000 złotych. Najważniejsze jest to, że na kole nie ma żadnych pustych pól, przez co zawsze mamy nagrodę gwarantowaną. W najgorszym wypadku będziemy mogli zdobyć za każdym razem 10 darmowych spinów za depozyt 120 złotych. Samo to w sobie jest już ciekawą promocją.

Na stronie kasyna można znaleźć szczegółowy regulamin promocji. Jeśli chcemy wpłacić na swoje konto w Betchan dużą sumę, to polecamy podzielić ją na kilka mniejszych depozytów wpłacanych dzień po dniu. Dzięki temu w każdym tygodniu możemy cieszyć się zdobyciem do 7 losów na kole, co przyniesie nam większe szanse na ciekawe wygrane.

Osobom, które jeszcze nie mają konta w Betchan, przypominamy, że dzięki pakietowi powitalnemu mogą zdobyć do 2000 złotych i 120 free spinów.

Odbierz prezenty

Aktualne Promocje Betchan


Skomentuj