Zawalcz o część z puli 20 000 zł w turnieju Slottica

Dołacz do tunieju XOXO bingo-misje w UnibetZimowy czas to zazwyczaj dużo śniegu za oknem, mroźna aura. Niestety poza rejonami górskimi w naszym kraju zima już nie wygląda tak jak kiedyś. Dlatego też typowy zimowy klimat możemy sobie odtworzyć dzięki filmom i serialom. My jednak polecamy promocje w kasynach. Jedną z nich jest Winter Cake w kasynie Slottica. To całkiem ciekawa loteria, w której kilkadziesiąt osób dostanie nagrody z puli 20 tysięcy złotych.

Najnowsza akcja, którą przygotowała Slottica dostępna jest dla graczy od 11 do 17 stycznia. W tym właśnie czasie każdy z zainteresowanych może wpłacić na konto co najmniej 750 złotych, a za taki depozyt dostanie los na loterię. Tutaj przygotowane zostały nagrody (46) o łącznej puli 20 tysięcy złotych. Po zakończeniu całej akcji rozlosowane zostaną:

- dla jednej osoby MacBook Air i 7 punktów do Tabeli Liderów,

- dla 3 osób słuchawki Apple AirPods i 6 punktów do Tabeli Liderów.

- dla 7 osób słuchawki bezprzewodowe marki JBL i 5 punktów do Tabeli Liderów.

- dla 10 osób zestaw do bezprzewodowego ładowania i 4 punkty do Tabeli Liderów.

- dla 25 osób darmowy bonus w wysokości 100 PLN i 3 punkty do Tabeli Liderów.

Osoby, którym uda się wygrać nagrody rzeczowe, mogą skontaktować się z managerem promocji i zamienić swoją wygraną na pieniądze.

Warto przy okazji zapoznać się również z innymi promocjami, które obecne są w kasynie Slottica. Już teraz można wziąć choćby udział w loterii Las Vegas Spirit, gdzie do rozdania jest 7500 złotych. O tym wszystkim można przeczytać na naszej stronie internetowej.

Zawalcz o nagrody

Aktualne Promocje Slottica


Skomentuj