Zawalcz o częśćz puli 7000€ w turnieju Fortune Clock

Dołącz do zmagań o jedną z czterech nagród o wartości 7 000€Dobry Miesiąc to wyjątkowa loteria-turniej od kasyna Fortune Clock. Skierowana jest do graczy, którzy grają za większe stawki. Koniecznym warunkiem udziału jest tu bowiem wpłata na poziomie nie niższym niż 700€. Jeśli zrealizujecie taką płatność, automatycznie dołączycie do zmagań o jedną z czterech nagród o wartości 7 000€.

Daniem głównym jest tu premia lojalnościowa z warunkiem obrotu na poziomie 1x. To praktycznie „łatwa kasa”, dlatego też nie wahajcie się i spróbujcie swoich sił czym prędzej. Cała promocja dla graczy high roller potrwa od ostatniego dnia sierpnia aż do końca września (30.09). Jest zatem sporo okazji do tego, by poprawić swój wynik i zgarnąć maksymalną stawkę. Pełna lista nagród widoczna jest oczywiście na stronie tego kasyna. Fortune Clock kusi i deklaruje proste zasady: „Bonus będzie przyznawany zwycięzcy pierwszego dnia po zakończeniu loterii. Po zakończeniu loterii, zwycięzca będzie mógł korzystać z przyznanego bonusu przez 2 tygodnie. Nie przegap swojej okazji na „Dobry miesiąc” w Fortune Clock!” – jeśli zatem chcieliście zmagać się z innymi graczami, nic nie stoi tu na przeszkodzie. Jednocześnie przypominamy, że kasyno organizuje wiele turniejów i loterii każdego miesiąca. Biorąc zatem udział w tym wydarzeniu, możecie także liczyć na inne dodatki, a w każdym z nich premie pieniężne oraz cenne gadżety do wywalczenia. Powodzenia!

Więcej informacji o Dobrym Miesiącu znajdziecie na stronie organizatora. To właśnie Fortune Clock przygotował dla was prosty regulamin oraz potencjalne wytyczne, których należy przestrzegać. W ten sposób szybko nauczycie się zasad i zaczniecie zmagania o część z puli 7 000€. Czeka na was nie tylko spora kasa, ale też wielkie emocje!.

Zawalcz w turnieju

Aktualne Promocje Fortune Clock


Skomentuj