♠ Zdobądź bonus 25 zł z Backjackiem w Unibet

Blackjack na Euro 2024 w UnibetKasyno Unibet ma w swojej ofercie bardzo ciekawe promocje związane ze zbliżającym się Euro 2024. To świetna okazja do podgrzewania emocji, a także do zdobycia dodatkowych nagród. Jedna z promocji związana jest z blackjackiem, gdzie na graczy czeka bonus 25 PLN. Już teraz podgrzewana jest atmosfera na Euro 2024 w kasynie Unibet z nowymi promocjami. Jedna z nich związana jest z obstawianiem zakładów w Blackjacku! Należy bowiem postawić co najmniej 25 PLN na wybranych stołach do Blackjacka od firmy Evolution. Jeśli uda się nam trafić Blackjacka z kart w tym samym kolorze, to dodatkowo zgarniemy nagrodę o wartości 25 PLN na swoje konto!

Promocja ta dostępna jest dla graczy w okresie od 10 czerwca 2024 r. do 14 lipca 2024 r. Można z niej skorzystać raz każdego dnia, więc tych szans przez cały całe Euro 2024 trochę będziemy mieć. Należy koniecznie pamiętać o tym, że wspomnianego blackjacka należy uzyskać z kart w tym samym kolorze, co jednak nie dotyczy prostego rozgraniczenia na czerwony czy czarny.

Środki bonusowe należy następnie w kasynie obrócić minimum 1 raz. Więcej informacji znajduje się w regulaminie akcji na stronie internetowej kasyna.

W kasynie spotkamy się z wieloma innymi promocjami, w tym choćby z Euro Turniejem w kasynie o 100 000 PLN, Szczęśliwym Spinem na Euro z pulą wynoszącą 100 000 PLN czy też do 2000 PLN cashbacku w kasynie CO TYDZIEŃ!

Sięgnij po bonus 25 zł z Backjackiem

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj