Zdobądź bonus z free spinami w każdy weekend w Betsafe!

Boski Weekend promocja BetsafeBoski Weekend to odnawialna promocja Betsafe, która co tydzień może wam zagwarantować nawet do 350 darmowych obrotów. To ile ich otrzymacie zależy od poziomu bonusu po który sięgniecie, jak również od odrobiny szczęścia. Całe wydarzenie jest przy tym przyjazne i będzie was wspierać w każdą sobotę i niedzielę. Nie zwlekajcie zatem, zalogujcie się na stronie kasyna i wybierzcie swoje ulubione sloty. Za aktywną grę czeka na was solidna nagroda, którą na pewno warto wykorzystać przy pierwszej okazji. Promocja trwa od 3 sierpnia, od godziny 00:01, do 29 września 2019 roku, do godz. 23:59 – jest zatem sporo czasu na solidne i udane łowy!

Wydarzenie podzielono na trzy poziomy. Gracz musi przejść każdy z nich, jeśli liczy na komplet free spinów. Pierwszy z nich aktywowany zostaje automatycznie w momencie, w którym w sobotę lub niedzielę dokonacie depozytu na poziomie 40 złotych, a następnie te środki obrócicie. Możecie do tego wykorzystać dowolny wideo slot, chociaż i nie tylko je. Drugi poziom zaczyna się przy 200 złotych, a trzeci przy 500 złotych. Odpowiednio zapewni wam to do 50, 100 i 200 obrotów. Przyznawane są na bazie koła fortuny, czyli specjalnej opcji dodatkowej, która aktywowana została w grze Divine Fortune, w której zresztą spiny należy potem obrócić.

Postarajcie się o nie od razu i pamiętajcie, że obroty ważne są przez 48 godzin od momentu ich otrzymania. Ponieważ działa to błyskawicznie, możecie je spożytkować od razu po zakręceniu kołem fortuny. Pozostałe zapiski regulaminowe znajdziecie na stronie Betsafe, gdzie widnieje komplet informacji z warunków i zasad.

Sięgnij po 350 free spinów

Aktualne Promocje Betsafe


Skomentuj