Zdobądź część z puli 20 000€ w Betsson - poker bonus

Turniej pokerowy Betsson- UCOPNa stronie kasyna Betsson znajdziecie informacje o 54 turniejach kwalifikacyjnych UCOP. Są to wyjątkowe zawody organizowane przez tą grupę od 2015 roku. Jeśli zatem cenicie sobie zmagania pokerowe, a przy okazji chcecie się włączyć do batalii o część z puli 20 000 euro, będzie to dla was idealna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności oraz odebrania bonusu na pokera.

Ważnym, o ile nie najważniejszym, aspektem będzie tu wasza aktywność. Im lepiej bowiem się będziecie spisywać, tym mniejszą ilość punktów wywalczycie – a właśnie ten czynnik jest tu najważniejszy. Za wygranie turnieju UCOP przysługuje wam 1 oczko, aczkolwiek jeśli zawody ominiecie, zgarniecie tyle punktów, ile było uczestników w całym przedsięwzięciu. Jak zatem widzicie, jest to kluczowe. Każdorazowe zawody zapewnią wam nie tylko pakiety bonusowe na dalsze turnieje, ale też wygrane gotówkowe czy właśnie udział w turnieju mistrzów, gdzie prezenty są godne najlepszych. Jak informuje nas Betsson: „Wielki Finał UCOP wyłoni Największego Pokerzystę we Wszechświecie po raz ostatni. Jakby tego było mało, pula nagród rankingu wynosi ponad 20 000 €! Zliczane w nim będą punkty zdobyte we wszystkich turniejach UCOP.” – weźcie zatem udział w pierwszej satelicie, powalczcie o dalsze sukcesy i zapewnijcie sobie pakiety biletów na turnieje online o wartości 1550€ lub też pakiety do gry na MPNPT Madryt. W grę wchodzi też premia gotówkowa na poziomie 1 000€.

Wszelkie środki możliwe do realizacji widoczne są na stronie kasyna. Betsson zadbał o prosty i przejrzysty regulamin, który jest do waszej dyspozycji. Korzystajcie i grajcie, każdy turniej jest tu ważny, a wasza obecność praktycznie obowiązkowa. Nie traćcie czasu, wygrywajcie!

Wygraj pokerowe bonusy

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj