Zdobądź miejsce w turnieju Blowout z €50tys. w Betsson

Listopadowy turniej MPN z bonusami w kasynie BetssonBetsson w listopadzie zaskoczy was turniejami MPN. Czekają rankingi z pulą 20 tysięcy euro, ale też turniej Blowout z 50 tysiącami oraz wyzwania turniejowe Sit & Go. Całość potrwa aż do końca tego miesiąca, dlatego jeśli interesujecie się pokerem z bonusami, powinniście zdecydowanie sprawdzić najnowszą ofertę marki.

Pierwsza część listopadowego MPN potrwa przez pięć tygodni, podczas których macie szansę zdobyć swoją część w pięciu rankingach MTT. Z kolei wspomniany Blowout (Freezout) z buy-inem 110€ powróci już 24-go dnia tego miesiąca, w niedzielę o godzinie 17:30. Satelity online już wystartowały, a buy-in w ich przypadku zaczyna się nawet na poziomie 0,11€, dzięki czemu próbować może każdy. Warto też pomyśleć o Sit & Go. Zagrajcie w dowolnym turnieju tego rodzaju – buy-in 1 € lub wyższym (z wyjątkiem Fish Party) i zdobywajcie punkty w dwóch Niskich i dwóch Wysokich rankingach w listopadzie. Na stronie operatora znajdziecie dokładne rankingi oraz przypisane do nich kwoty pieniężne. Pozycje w rankingu zostaną zaktualizowane w ciągu 72 godzin od zakończenia każdego z rankingów. Ze zwycięzcami rankingów skontaktujemy się w ciągu 5 dni roboczych od tej daty i przekażemy informację o wygranej. Ponieważ jest to zagadnienie bardzo szerokie, gorąco radzimy każdą z trzech ofert przeanalizować i wybrać te, które będą dla was najkorzystniejsze w realizacji.

Na stronie Betsson znajdziecie obszerne regulaminy, które określają warunki i zasady, jakimi należy się kierować przy swojej grze. W razie wszelkich niejasności, możecie dodatkowo kontaktować się z obsługą klienta, którą znajdziecie na drodze mailowej lub poprzez czat na żywo. W obu przypadkach obsługa funkcjonuje całą dobę.

Wygraj 20 000 € w turnieju Blowout

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj