Zgarniaj codziennie darmowe spiny w nowym bonusie Betsafe

Pełno darmowych spinów dla graczy BetsafeDarmowe spiny chętnie rozdawane są przez kasyna, a gracze wręcz polują na nie. To przecież żetony gotówkowe, które zastępują nasze środki za zakłady i pozwalają na grę na bez ryzyka. W związku z tym na naszej stronie często piszemy o takich ciekawych ofertach. Jedna z nich obecna jest w kasynie Betsafe. Czeka tu na graczy nawet 30 spinów do zdobycia każdego dnia.

Nowe wydarzenie w kasynie Betsafe rozpoczęło się 27 lipca, 00:00 i będzie trwało do 8 sierpnia 2021 roku, do 23:59 (CEST). Na samym początku zapisujemy się do akcji, a następnie musimy obstawiać zakłady na jednym z trzech slotów: Gonzo's Quest, Reactoonz, Fruit Shop Megaways. Jeśli uda się nam obrócić 225 złotych w jednej z promocyjnych gier, to w nagrodę dostaniemy darmowe spiny.Obrót w wysokości co najmniej 225 złotych w grze 10 darmowych spinów, gdzie każdy ze spinów wart jest 0.90 złotych. Bardzo ważne, że w każdej z tych 3 gier możemy obrócić po 225 złotych. Dzięki temu za spełnienie 3 warunków dostaniemy na każdą z tych gier po 10 free spinów.

Oczywiście kasyno Betsafe wprowadziło dla nas warunki bonusowe. Po pierwsze musimy załączyć grę z darmowymi spinami w ciągu 3 dni od momentu otrzymania bonusu. Jeśli się nam poszczęści i wygramy środki z darmowych spinów, to wtedy trafią one na konto bonusowe. Następnie będziemy mieć 3 dni, aby obrócić je 35 razy w kasynie, gdzie maksymalna stawka wynosi 27 złotych na rundę bądź 2,25 na 1 linię w slocie. Szczegóły obrotu, jak i całej akcji zostały opisane szerzej w regulaminie na stronie internetowej kasyna.

Odbierz darmowe spiny

Aktualne Promocje Betsafe


Skomentuj