Zgarnij 1000zł w świątecznym bonusie bingo w Unibet

Dołącz do Świątecznego rozdanie 250 000 PLN w unibetGra w Bingo nie jest tak popularna w naszym kraju jak w USA, jednak coraz więcej osób decyduje się na spróbowanie w niej swojego szczęścia. Wiąże się to choćby z faktem, że charakterystyczna rozgrywka z numerami dostępna jest w wielu kasynach internetowych. Jednym z nich jest firma Unibet, która nie tylko posiada spory wybór tytułów, lecz również regularnie organizuje różnego rodzaju akcje promocyjne. Najnowszy bonus w bingo pozwala każdego dnia na zdobycie 1000 PLN.

Najnowsza akcja na tej stronie hazardowej trwa przez cały grudzień, dzięki czemu codziennie do końca roku będziemy mieć szansę na zdobycie 1000 PLN lub innych nagród. Jak to stwierdziło samo kasyno Unibet, nie tylko śnieg pada w te święta. Każdego dnia grudnia, w świątecznym rozdaniu, jeśli padnie właśnie na nas, to zgarniamy 1000 PLN. Konieczne jest zatem odliczanie w sekcji Bongo, gdzie pokazywane jest to, kiedy następuje kolejne rozdanie. Musimy zatem zakupić dla siebie ticket i trzymaj mocno kciuki, aby to właśnie nasz bilet został wylosowany.

Wypłaty gotówki w ramach tej akcji będą miały miejsce każdego dnia, między 08:00 a 22:59 UTC w określonym bingo. Codziennie ogłaszane może być inne kwalifikujące się bingo. Znajdziemy je oczywiście w dedykowanym lobby z motywem rozdania gotówki. Bardzo ważne jest to, że gracze mogą wygrać wiele nagród, gdyż łączna pula na Świąteczne rozdanie w bingo wynosi aż 250 000 PLN. Nagrody pieniężne są w tym przypadku natychmiast dodawane do salda gotówkowego graczy. Co to oznacza? Otóż nie trzeba ich specjalnie obracać w kasynie przed wypłatą z konta. Więcej szczegółów na stronie kasyna Unibet.

Zagraj o 1000zł

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj