Zgarnij 25 free spinów w kasynie internetowym Red Ping Win

Jeden z trzech bonusów na start dla nowych graczy

25 darmowych spinów przy pierwszym depozycie $25/€25/1000₽ w Red Ping WinKasyno internetowe Red Ping Win oferuje ciekawy bonus wprowadzający do gry. W przypadku tej premii powitalnej mówimy bowiem o systemie, który został podzielony na trzy części. Każdy z graczy samemu zdecyduje, która oferta jest dla niego najciekawsza i najbardziej wciągnie do rozrywki. Jednym z tych działań będzie sposobność do wykręcenia 25 darmowych obrotów w grze Jack Hammer 2. Jak tego dokonać? Wystarczy dokonać depozytu co najmniej o wartości 25 euro i zapisać się do akcji.

Proces ten wykonacie oczywiście poprzez stronę Red Ping Win. Środki otrzymacie w ciągu maksymalnie 3 dni od podjęcia działań, a obroty czekać będą przez cały tydzień. Koniecznie musicie je obrócić 30-krotnie w czasie trwania tego bonusu, bowiem w przeciwnym razie wszelkie pieniądze zdobyte w ten sposób przepadną.

Jack Hammer 2 to jedna z popularniejszych gier dostępnych w kasynach internetowych, dlatego bez wątpienia idealnie zaczniecie swoją przygodę.

Zarejestruj się w kasynie Red Ping Win

Aktualne Promocje Red PingWin


Skomentuj