Zgarnij bonusy gotówkowe i free spiny w turnieju FortuneClock

Sięgnij po atrakcyjne bonusy z turniejem Happy Hours w Fortune ClockBardzo lubimy loterie w kasynach internetowych, gdyż w przeciwieństwie do turniejów nie wiążą się z tak dużym ryzykiem czy emocjami. Zazwyczaj za spełnienie warunku w postaci depozytu, dostajemy los na loterię, co daje nam szanse na mniejsze lub większe nagrody. Teraz w Fortune Clock codziennie można walczyć o bonusy z puli 2 500 złotych.

Kasyno Fortune Clock jest miejscem, które regularnie organizuje różnego rodzaju loterie i turnieje. Gracze mogą zatem stale liczyć na coś nowego. Tym razem w ramach Happy Hour każdego dnia od 21 do 28 marca można poszukać szczęścia w loterii. Otóż naszym zadaniem jest między 12:00 a 19:59 dokonać depozytu za co najmniej 200 złotych. Dzięki temu na dany dzień dostaniemy los na loterię. Będą w niej losowane nagrody, którymi są wybrane bonusy bez depozytu, gotówka na konto z puli 2 500 złotych. Dzięki temu można właśnie uniknąć nerwowej walki o punkty i wyższe miejsce w tabeli, gdyż zadecyduje o nas losowanie. Szczegółowe informacje o regulaminie znajdują się na stronie Fortune Clock.

Warto wiedzieć, że Happy Hour to nie wszystko, na co można aktualnie liczyć w tym kasynie internetowym. Każdy z klientów może choćby zdecydować się na inną loterię - Spring Extravaganza, gdzie na koniec miesiąca do rozdania są nagrody rzeczowe i bonusy z puli 75 tysięcy. Z kolei turniej o nazwie Wild Hunters to pula do rozdania 270 tysięcy złotych, a Slot Galaxy 5 tysięcy. Każdy z nowych klientów może również zdecydować się na bonus powitalny. Tutaj do zdobycia jest bonus +100% i 100 free spinów.

Sięgnij po atrakcyjne bonusy

Aktualne Promocje Fortune Clock


Skomentuj