Zgarnij część z 50 000€ w promocji Spring Leaderboard

Promocja Smartsoft's w kasynie GG.BETNie da się ukryć, że w kwietniu mamy o wiele więcej mocy, która wynika z ładniejszej pogody, większej ilości słońca, jak i świąt wielkanocnych. To też dobra okazja ku temu, aby spożytkować trochę mocy w kasynach online. Jedno z nich – GG.BET ma dla swoich klientów turniej, dzięki któremu można wygrać nawet do 5000 EUR. Najnowsza akcja promocyjna w kasynie GG.BET zaczęła się 8 kwietnia i będzie dostępna dla graczy do 24 kwietnia. Każdy z klientów kasyna może wziąć udział w turnieju, bez konieczności zapisów.

Głównym zadaniem uczestników jest obstawiania zakładów na wyznaczonych automatach do gry, gdzie stawki muszą się zaczynać od kwoty co najmniej 0.10 euro. Każdego dnia gracze mogą skorzystać ze specjalnego zestawu 2 misji, za które zdobywają spiny na koło punktów. Pierwsza Misja polega na tym, że gdy postawimy zakłady za minimum 50 euro, to dostaniemy wtedy 1 spin do zakręcenia kołem. Druga Misja polega na tym, że jeśli mnożnik naszej wygranej wyniesie co najmniej X50, to otrzymamy w nagrodę 1 spin. Gdy będzie on wynosi co najmniej X157, to dostaniemy 3 szanse na kole punktów. W obu przypadkach można zdobywać po 10 nagród dziennie, więc mamy spore szanse na punkty, które będą potem losowane na kole.

Wyznaczono na czas turnieju kilka slotów marki Smartsoft: Burning Ice, Dark, Aztec, Samurai, Magic Garden 10, Vikings, JetX, Magic Garden, Burning Ice 10, WW2, Vampires, Evolution Moonstone, Apollo 77.

W przypadku tego turnieju do rozdania będzie 200 nagród gotówkowych, gdzie gracze będą mogli liczyć na kwoty od 100 do 5000 EUR. Więcej na stronie kasyna GG.BET.

Wygraj jedną z 200 nagród

Aktualne Promocje GGbet


Skomentuj