Zgarnij do 450 zł cash backu z Betssonem

Odbierz Cashback w Mega Moolah w BetssonieBetsson to jedno z tych kasyn, które szczególnie lubią nagradzać swoich klientów różnymi bonusami. Mamy tu zatem do czynienia zarówno z bonusami pieniężnymi od depozytów, darmowymi spinami, jak i również cashbackiem. Właśnie temu ostatniemu chcielibyśmy przyjrzeć się w naszym artykule. Otóż Betsson oferuje teraz 10% bonusowego zwrotu!

Mega Moolah to jeden z najbardziej znanych automatów do gry z progresywnym jackpotem. Już wielu osobom przyniósł milionowe wygrane. Tym razem można w kasynie Betsson spróbować swojego szczęścia na tym slocie, a w razie niepowodzenia można liczyć na częściowy zwrot przegranych środków. Promocja ta obowiązuje od godziny 12:00, 22 lutego do godziny 23:59, 2 marca 2021. Należy zapisać się do niej, aby móc z niej skorzystać. Następnie konieczne jest rozegranie co najmniej 50 rund w grze Mega Moolah, gdzie każdy z zakładów wart będzie minimum 2.25 PLN. Na podstawie wszystkich przegranych kasyno obliczy dla nasz 10% ewentualnego zwrotu. Minimalnie można otrzymać cashback w wysokości 4.5 PLN przy 45 PLN strat, zaś najwięcej można dostać 450 PLN przy 4500 PLN strat.

Wiele osób zainteresuje z pewnością informacja o tym, że cashback zostanie wypłacony bezpośrednio na konto. Dzięki temu w przeciwieństwie do wielu innych kasyn, Betsson nie wymaga od graczy dodatkowego obrotu kwotą. Z promocji można skorzystać tylko raz na konto.

Na stronie Betsson znajdziemy także wiele innych ciekawych promocji, wśród których można znaleźć między innymi codzienne nagrody w ramach Drops&Wins, gotówkę z MuchBetter czy też prezent niespodziankę za subskrypcję mailową oraz sms. Warto z nimi również się zapoznać. 

Odbierz zwrot przegranych środków

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj