🎁 Zgarnij dzienny bonus z promocją w kasynie Verde

Misja bonusowa z okazji Dnia Świętego PatrykaDzień Świętego Patryka każdego roku jest celebrowany nie tylko w wielu domach i pubach, lecz także i w kasynach. Można dzięki temu liczyć na ciekawe turnieje, loterie czy bonusy. Tak jest i w tym roku, gdzie choćby w Verde Casino dostępne są misje bonusowe z okazji Dnia Świętego Patryka. Od 11 marca do 17 marca w kasynie Verde można liczyć na specjalną akcję z zielonymi skrzatami prosto z Irlandii. Należy logować się każdego dnia, zbierać leprechauny, wykorzystywać unikalne codzienne bonusy, co pomoże odblokować główną wygraną! Każdego dnia, w czasie trwania promocji, należy zatem znaleźć na stronie 3 ukryte leprechauny. Trzeba zatem starannie ich poszukać. Należy następnie kliknąć w nie i odebrać bonus za wpłatę depozytu. Zostanie on automatycznie dodany do konta po tym, jak znajdziemy te 3 tajemnicze stwory.

Na graczy czeka też cotygodniowe wyzwanie, gdzie trzeba zebrać wszystkie codzienne bonusy i wpłacić depozyt zgodnie z warunkami promocji. Po tym, jak wpłacimy na konto już depozyt numer 7, specjalny bonus zostanie odblokowany i dodany do naszego konta. Jako skarb leprechaunów będzie on dostępny w postaci wielkiego bonusu.

Maksymalna kwota każdego bonusu wynosi 4000 złotych, a wygrać z niej można 3-krotność kwoty bonusu. Zarówno nasz bonus pieniężny, jak i darmowe obroty podlegają warunkowi 40-krotnego obrotu ich wartością. Warunki te należy spełnić w czasie 5 dni. Po więcej informacji zapraszamy do regulaminu na stronę internetową kasyna Verde.

Odbierz bonus z depozytem

Aktualne Promocje Verde


Skomentuj