Zgarnij kupon Bingo za ponad 2 000zł w Unibet

Zgarnij bon wartości 500 zł z bingo w UnibetWrześniowe wyzwanie z bonusem Bingo od Unibet już rozpoczęte. Jeśli lubisz tę odmianę rozrywki, a przy okazji cenisz sobie spore wygrane bonusowe, mamy coś idealnie skrojone na twoje ambicje. Zapraszamy na stronę tego operatora, do tego… do dowolnych gier bingo! Wszystkie liczą się do opisywanego wyzwania. Wystarczy aktywnie grać za prawdziwe pieniądze, a za zdobyte wygrane otrzymywać będziecie punkty, te z kolei przełożą się na pozycję w rankingu kasyna. Przykładowo za wygraną linię x1 otrzymacie 3 punkty, ale przy 2, 3 i 4 kolejnych liniach będzie to odpowiednio 4, 5 i 6 oczek. Jest o co walczyć, bo dzięki temu otrzymacie nawet bon o wartości 500 zł!

Zbierać punkty możecie w każdej grze bingo, więc nie ma znaczenia, czy jest to All Stars, The Arena czy dla przykładu Velodrome. Zwycięzców z danego okresu znajdziecie w tabeli po prawej stronie zakładki promocyjnej. Turniej kończy się już 20-go września i właśnie do tego czasu możecie liczyć na dzienne premie. Talony, które na was czekają zużyjecie potem wg własnego uznania, co jest jeszcze większym plusem. Unibet zaprasza, a my informujemy, że łączna pula nagród przyznawanych talonów wynosić tu będzie 2 000 złotych. Zaloguj się i zapisz natychmiastowo, czas ucieka, ale co najważniejsze… na ten moment nikt nie pokusił się o największy dostępny tu prezent.

Wszelkie informacje o regulaminie, jego warunkach i zasadach, przeczytacie bezpośrednio na stronie organizatora. To ledwie kilka punktów, które pomogą wam przejść przez zagadnienie. Wygrajcie i śpieszcie do kolejnych promocji, bowiem Unibet w tym miesiącu ma ich naprawdę bardzo dużo. Dobra jesień?

Zgarnij bon wartości 500 zł

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj