Zgarnij nagrody w węgierskiej bajce od kasyna Slottica!

Węgierska bajka  konkurs kasyna SlotticaWęgierska bajka to tajemniczy konkurs kasyna Slottica. Marka zdecydowała się przygotować serię turniejów z bonusami i loterii, za sprawą których zapewnicie sobie nie tylko nagrody gotówkowe, ale też cenne u tej marki punkty. Te z kolei możecie wymieniać następnie na cenne profity wynikające z opcji dodatkowych. Jeśli w pierwszej kolejności lubicie zmagania z innymi użytkownikami, a przy tym planujecie po prostu aktywnie pograć przy wideo slotach, będzie to idealne rozwiązanie.

Zawody potrwają do 25-go sierpnia włącznie i właśnie w tym czasie możecie się ubiegać o swoje punkty, które potem przełożą się na bezpośrednie miejsce w tabeli. Im wyżej będziecie tym lepiej dla was. Nie ma zatem co zwlekać!Turniej opiera się na najwyższym przeliczniku stawianych zakładów. Im więcej gracie za prawdziwe pieniądze, tym więcej punktów do zestawienia, które zresztą stale widoczne jest na stronie kasyna Slottica. Znajdziecie tam także pełen regulamin, którego lektura jest tu obowiązkowa. Za pierwsze miejsce przysługuje 250€, z kolei pełną pulę oszacowano na 1 400€ w gotówce. Pierwszych dziesięć miejsc otrzyma też znacznie więcej punktów do rankingu generalnego, pozostali uczestnicy zgarną po 1 oczku. Punkty warto zbierać we wszystkich wydarzeniach tego operatora, bowiem po zakończeniu cyklu promocyjnego ruszy główna loteria, za sprawa której czekają na was ogromne profity, w tym zagraniczne wycieczki oraz ciekawe gadżety technologiczne czy drogie alkohole.

Warunki i zasady przypisane do przedsięwzięcia są przejrzyste. Dowiecie się z nich o zdobywaniu punktów, konieczności obrotu środkami czy nawet o wymianie nagród na inne. Poznajcie się z tym tak szybko jak to możliwe i przejdźcie od razu do aktywnej gry.

Sięgnij po część z puli nagród z 1 400€

Aktualne Promocje Slottica


Skomentuj