Zgarnij pakiet na wyjazd pokerowy wartości 2 000€ w Unibet

Unibet Open - nowa promocja w kasynieMiłośnicy bonusów w pokera online cenią sobie kasyno Unibet za spory wybór gier czy turniejów, promocji. Można tu liczyć na wiele wydarzeń. Jednym z najważniejszych z nich jest Unibet Open, czyli bardzo wyczekiwane wydarzenie pokerowe roku. Już niedługo można będzie w nim wziąć udział.

Prezentowane przez nas wydarzenie to niezwykle wyczekiwana akcja pokerowa roku, która powraca! Jednocześnie w tym roku obchodzimy 25. urodziny Unibet, jak i ma miejsce 15. rocznica pierwszego w historii Unibet Open. Finałowy turniej odbędzie się na Malcie, gdzie gracze zagrają między sobą twarzą w twarz. Finalnie można wygrać luksusowy, pięciogwiazdkowy pakiet obejmujący miejsce w turnieju głównym. W ramach samego wydarzenia dostępne będą codzienne kwalifikacje prowadzące do cotygodniowego finału, a finalnie można wystąpić właśnie w Unibet Open. Do zdobycia jest tutaj specjalny pakiet, który wart jest 2000 euro. Obejmuje on 4 noce w hotelu, wraz ze śniadaniami i obiadami, wejście na imprezy i gadżety.

Satelity na żywo do Unibet Open trwają od 18 kwietnia 2022 do 18 września 2022. Główne jednak wydarzenie, o którym piszemy, będzie miało miejsce od 29 września do 2 października 2022.

Z okazji 25 lat Unibet odbędzie się również PKO Series o 100 000 euro. Będzie to specjalny cykl PKO z gwarantowaną pulą nagród w wysokości 100,000 euro. W ciągu ośmiu dni odbędzie się 25 turniejów, każdy z nich z wpisowym w wysokości 25 euro. Warto oczywiście zapoznać się także z innymi ciekawymi promocjami i wydarzeniami w tym kasynie.

Zgarnij pakiet na wyjazd wart 2 000€

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj