Zgarnij zwrot gotówki 10% co tydzień w Unibet

Cotygodniowe Jackpoty ze zwrotem gotówki w kasynie UnibetJackpoty od dawna wzbudzają całkiem poważne emocje, albowiem pozwalają zdobywać całkiem pokaźne wygrane, czasem liczone nawet w milionach złotych czy euro. Z tego też powodu cieszą się ogromną popularnością. W kasynie Unibet wprowadzono nawet specjalną promocję z nimi związaną, gdzie w razie braku szczęścia, można odebrać 10% zwrotu z przegranych. Jak to wygląda?

Kasyno Unibet ma dla swoich klientów promocję ze zwrotem gotówki z jackpotów. Możesz bowiem odebrać w nim 10% zwrotu gotówki z przegranych netto, jeśli nie będziesz mieć szczęścia na wybranych grach. To mała forma pocieszenia i rekompensaty, gdy nie mamy za bardzo szczęścia. Zapisujemy się tutaj do promocji i obstawiamy zakłady na jackpotach z serii WOWpot Jackpot oraz Mega Moolah Jackpot.

Wśród dostępnych gier mamy: Book of Atem Wowpot, Sisters of Oz Wowpot , Wheel of Wishes, Queen of Alexandria Wowpot, Sherlock and Moriarty Wowpot, Jungle Mega Moolah, Immortal Romance Mega Moolah, 9 Blazing Diamonds, Cash 'N Riches Wowpot Megaways, Absolootly Mad: Mega Moolah, Fortunium Gold Mega Moolah, Atlantean Treasure Mega Moolah, Mega Moolah, Juicy Joker Mega Moolah, Mega Moolah Lucky Bells.

W każdym tygodniu gracze otrzymają 10% zwrotu gotówki od przegranych netto poniesionych na tych grach. Minimalna kwota do odebrania to 25 złotych, zaś maksymalnie można zgarnąć do 250 złotych. Oznacza to, że zwrot na konto liczony jest od przegranych minimum 250 złotych w danym tygodniu. Bardzo ważne jest to, że cashback od razu trafia na konto główne gracza, więc nie ma potrzeby dodatkowego obrotu w kasynie. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej w regulaminie akcji.

Odbierz 10% cash backa z jackpota

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj