Złóż depozyt 25€ i odbierz 25 free spins w FortuneClock

Dokonaj depozytu i skorzystaj z darmowych spinów w Fortune ClockKasyno internetowe Fortune Clock nie ma jeszcze za sobą długiej historii, ale na pewno warto o nich wiedzieć. Dlaczego? To bez wątpienia jedna z najaktywniejszych marek. Oferuje nie tylko dziesiątki turniejów i loterii każdego miesiąca, ale także wyjątkowe zestawienia promocji codziennych. Świetnym tego przykładem będzie dodatek obecny, który powstał za sprawą wdrożenia najnowszej gry od Plasyon. Mamy tu na myśli  5 SuperSevens & Fruits: 6 reels! Tytuł dostępny jest na stronie już teraz i możecie z niego korzystać dowolnie w każdej chwili. Co jednak najważniejsze, czeka tam na was 25 free spinów do wykręcenia. Jak je zdobyć? Cóż, nic trudnego.

Waszym zadaniem jest dokonanie depozytu w dniach od 1 do 11 lutego na poziomie 25€ i więcej. Jeśli taka kwota spłynie na stronę, sięgniecie po zakręcenia. W pierwszej kolejności musicie oczywiście aktywować bonus. Fortune Clock dopilnowało, by gracze sami mogli wybierać bonusy i aktywowali wyłącznie te, które są dla nich najważniejsze. Dzięki temu możecie bez obaw grać, wyczekując na dodatki jakie was interesują. Promocja ma przy tym wszystkim bardzo proste reguły i zasady rywalizacji. Dla przykładu wymagany tu obrót wynosi 40-krotność stawki. Oznacza to, że jeśli wygracie 1 złotych, musicie je obrócić do poziomu 40 złotych. Wówczas będzie można środki od razu wypłacić na swoje konto.

Pozostały regulamin, jak również zapiski dodatkowe, znaleźć można na stronie Fortune Clock. Z naszego punktu widzenia taka lektura to tylko kilkanaście sekund. Po tym wszystkim od razu możecie wykorzystać 25 darmowych spinów w grze  5 SuperSevens & Fruits: 6 reels!. Gotowi na przygodę?

Odbierz 25 darmowych spinów

Aktualne Promocje Fortune Clock


Skomentuj