Zostań graczem roku MTT w Unibet i wygraj pokerowy bonus

Zostań Pokerowym graczem roku w kasynie UnibetLedwo minął 2020 rok, a my już teraz możemy zacząć nową rywalizację w kasynach internetowych. Świetnym tego przykładem jest kasyno Unibet, które stworzyło akcję - gracz roku. Dotyczy ona wszystkich miłośników pokera, którzy mogą przez cały 2021 rok walczyć o tytuł Gracza Miesiąca, Kwartału i Roku. Przez cały obecny rok każdy chętny może zostać Graczem Roku w MTT! Codziennie bowiem możemy wziąć udział w organizowanych przez Unibet turniejach na wybranych poziomach wpisowego. Można wybrać dla siebie poziom z wpisowym 1, 2 i 5 euro bądź też wysokim z wpisowym 10 lub 25 euro. Każdy nasz rezultat w grze w pokera będzie zaliczany do miesięcznych, kwartalnych i rocznych rankingów. Warto jednak wiedzieć, że nie sumują się one ze sobą, lecz brany pod uwagę jest tylko najlepszy wynik z pojedynczej gry. Nie trzeba zatem codziennie grać przy wirtualnym stole.

Gracz Miesiąca, Kwartału i Roku MTT otrzyma specjalny awatar, bilet pokerowy oraz wejściówkę na Invitational Freeroll. Pomoże to również w walce o kolejne nagrody. Każdego dnia zainteresowane osoby powinny sprawdzić rozkład turnieju i codzienny ranking uwzględniany według niskich i wysokich stawek MTT. Punkty turniejowe zostaną przyznane tylko 17% najlepszych graczy. Miesięcznie tylko 10 najlepszych wyników branych jest pod uwagę w rankingu. Formuła rankingu prezentuje się następująco: 1.5*SQRT(n)/SQRT(k), gdzie n to liczba graczy, a k to nasza pozycja.

Najlepszych 25 graczy z miesięcznego i kwartalnego rankingu otrzyma zaproszenie do freerolla miesiąca/kwartału. Z kolei 200 najlepszych graczy z rocznych rankingów zostanie zaproszonych do Freeroll Showdown Gracza Roku.

Na stronie z całą akcją gracze mogą nie tylko sprawdzić regulamin, lecz również wysokość nagród w ramach każdego turnieju, aktualną tabelę liderów.

Zostań graczem roku

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj