10000Euro w puli w slocie Conan w kasynie Play Fortuna

Barbarzyńskie szczęście to szalona loteria z kasyna Play Fortuna.Barbarzyńskie szczęście to szalona loteria z kasyna Play Fortuna. Za jej sprawą nagrodzonych zostanie aż 498 osób. Wszystko to zmierza do wdrożenia najnowszego slota, jakim jest tu Conan. Pozycję kojarzy zapewne każdy z was, bowiem nawiązuje do legendarnej już historii, w której zasłynął Arnold Schwarzenegger. Jeśli chcecie zatem poznać automat, który nafaszerowany jest najdoskonalszymi wdrożeniami, a przy okazji liczycie na dobrą nagrodę pieniężną, dołączcie już teraz. Najświeższa loteria trwać będzie w dniach od 24 do 29 września i tylko w tym czasie możecie się ubiegać o swoje szanse. Kto wygra? Kto sięgnie po nagrodę główną? Darmowy bonus ma w swojej puli aż 10 000€ w gotówce!

Play Fortuna, która odpowiada za przedsięwzięcie, wyda niemal pół tysiąca nagród, z czego ta główna opiewa na 1 000€! Jest zatem o co walczyć, szczególnie, że swoje szanse zdobędzie tu każdy zarejestrowany gracz, który wyda co najmniej 20€ i ma aktywne konto. Za każdy bowiem zakład na taką wartość otrzymacie jeden los, który następnie przekierować można bezpośrednio na loterię. Każdy z was może wywalczyć aż 50 biletów w ciągu jednego dnia, po czym wartość ta resetuje się, a wy możecie dalej rywalizować w hicie od NetEnt. Wszystko to przybliży was do ostatecznej wygranej, której zresztą z tego miejsca życzymy.

W promocji i loterii od Play Fortuny obowiązuje prosty regulamin. Znajdziecie w nim kilka istotnych punktów o tym jak grać oraz kiedy nastąpi finałowe losowanie, do którego trafią wasze losy. To lektura obowiązkowa, która pozwoli wam cieszyć się z rozgrywki w maksymalnym stopniu. Nie zwlekajcie zatem i dołączcie do zabawy.

Wygraj część z puli 1000 euro

Aktualne Promocje PlayFortuna


Skomentuj