15% do 13 500 zł w cotygodniowym Cash backu w BankonBet

Tygodniowy Cash back w kasynie BankonBetJeśli posiadacie już konto do gry w kasynie Bankonbet, zdecydowanie polecamy wam zainteresować się ich promocjami. W zestawie znajdziecie o tyle ciekawe pomysły, że śmiało zechcecie wdrażać je od razu. Jednym z nich jest oczywiście cashback. W przypadku tej marki skierowany jest on do graczy premium, którzy posiadają już aktywne konto VIP. Takie konto oczywiście można dla siebie wywalczyć poprzez aktywną grę za gotówkę. I tym samym cashback automatycznie włączy się wam w chwili, gdy osiągniecie co najmniej trzeci poziom. Wówczas skorzystacie z 5% zwrotu. Maksymalnie jest to 15% zwrotu do kwoty, i tu uwaga, 13 500 zł. Jest zatem o co walczyć.

Do promocji poza tym nie musicie się już zgłaszać, nie trzeba też jej w żaden sposób aktywować. Jest skierowana do was każdego tygodnia, co rzecz jasna pozwoli wam czerpać korzyści zawsze kiedy tylko chcecie. Środki otrzymacie w poniedziałki, jeśli zgłosicie takie zapotrzebowanie do obsługi kasyna. Wystarczy napisać do nich poprzez czat na żywo, który działa tam przecież przez całą dobę. Podsumowanie jest szybkie, a wy możecie cieszyć się z bardzo fajnej zabawy, zwłaszcza, że promocja dotyczy wszystkich gier dostępnych na stronie. Wystarczy dodać, że dostępnych jest tam kilkaset wyjątkowych slotów od najlepszych dostawców z całego świata.

Więcej informacji o tej promocji i pozostałych, macie dostępne na witrynie Bankonbet. Poznajcie także warunki i zasady, bowiem to właśnie one określają podstawowe reguły gry, w tym wymagany obrót. Dobrze jest poświęcić temu minutę waszego czasu, by potem w spokoju wygrywać kolejne jackpoty. Trzymamy za to mocno kciuki.

Odbierz cash back do 13 500zł

Aktualne Promocje BankoBet


Skomentuj