Powitalny bonus 100% do 2250zł z 200 FS w BankoBet

Powitalna oferta BankonbetZapraszamy was do zapoznania się z bonusem powitalnym kasyna Bankonbet. Marka, której możecie jeszcze nie kojarzyć oferuje bardzo ciekawe udogodnienie dla swoich aktywnych graczy. Tym samym, jeśli nie macie tam jeszcze swojego konta, mamy dla was prawdziwą bombę. Co musicie właściwie zrobić? Przejście przez formularz rejestracyjny to tylko kilka chwil. Po tym można od razu przejść do dokonania depozytu.

By zyskać bonus od pierwszej wpłaty, po prostu ją zrealizujcie. Na drugim etapie należy oczywiście aktywować promocję, co będzie można zrobić za sprawą przycisku Mój bonus z poziomu konta gracza. Minimalny depozyt wynosi w tym przypadku ledwie 90 złotych i już ta kwota uprawni was do odbioru całościowej premii. Bankonbet gwarantuje powiększenie wpłaty o 100% do maksymalnej kwoty 2250 zł. Razem z tym dodatkiem na konto spłynie jeszcze 200 free spinów. Będą one rozlokowane na dziesięć kolejnych dni. Kasyno wypłaca je co dzień w równych ilościach (20). Spożytkujecie je w dowolnym wideo slocie. Na stronie znajdziecie dziesiątki cenionych operatorów, w tym rzecz jasna NetEnt czy Microgaming, zatem jednorękich bandytów tu nie braknie. Tym samym czeka premia gotówkowa oraz free spiny. To oczywiście dodatek jedynie od pierwszej wpłaty, potem czekać na was będą dalsze premie, każda równie ciekawa i wciągająca. Pamiętajcie tylko, że dodatkami trzeba odpowiednio obracać: 40- i 35-krotnie w przypadku obrotów.

Więcej odnośnie reguł gry w kasynie Bankonbet znajdziecie na stronie operatora. Gorąco polecamy wam sprawdzić całość, szczególnie, że to tylko ok. minuta lektury, po czym od razu można przejść do rzeczy i udanej zabawy.

Odbierz bonus na start

Aktualne Promocje BankoBet


Skomentuj