200 Free spins co tydzień z bonusem od wpłaty

Cotygodniowe darmowe spiny z BankonbetZawsze miło jest informować o ciekawych bonusach i promocjach. Tym razem nie jest inaczej, szczególnie, że Bankonbet zaoferował ich w ostatnim czasie naprawdę sporo. Jednym z ciekawszych dodatków jest cotygodniowa premia w postaci 50 free spinów. Właśnie taka paczka może się pojawić na waszym koncie, jeśli tylko między poniedziałkiem a czwartkiem dokonacie depozytu na poziomie 90 złotych. Biorąc pod uwagę, że dodatek jest w pełni odnawialny, wystarczy, że będziecie realizować ten jeden cel. Promocję trzeba jeszcze co prawda aktywować z poziomu konta gracza, ale to już wydaje się prostą oczywistością, o której zresztą przeczytacie w regulaminie propozycji. Bankonbet robi to dobrze.

W promocji odnawialnej Bankonbet czeka na was reload bonus w środku tygodnia. Zawsze gwarantuje 50 darmowych obrotów. Spełnicie je w dowolnym wideo slocie z poziomu strony. Biorąc pod uwagę współpracę z dziesiątkami deweloperów, czeka was ciężki wybór. Kasyno nie nakazuje rozegrania ich w jednej czy innej grze. Sami decydujecie, a to nie jest wcale łatwa opcja. Dlatego trzymamy za was kciuki. Minimalny depozyt, który aktywuje dodatek to już 90 złotych. Naturalnie możecie go wpłacać co tydzień, dzięki czemu premia sięgnie waszego konta ponownie. Pamiętajcie jedynie przy tym, by zawsze zapoznać się z regulaminem, to tylko kilka kolejnych punktów.

Promocja Bankonbet dotyczy wszystkich aktywnych kont na stronie. Warunki i zasady są tu proste, a główna są jedynie dwa. Środki dostępne po aktywacji będą przez 7 kolejnych dni. Obrót wynoszący w dodatku to 40-krotność wygranej stawki. Także nie zwlekajcie, czas zacząć wygrywać jak należy.

Sięgnij po darmowe spiny

Aktualne Promocje BankoBet


Skomentuj