+200% od pierwszego depozytu w BTC, ETH w BiamoBet

Bonus i kryptowaluty w BiamoBetCoraz częściej kasyna internetowe stawiają na kryptowaluty. Można z ich pomocą wpłacać środki na konto, a często nawet i obstawiać zakłady. Wiąże się to z jeszcze większą anonimowością dla klientów, jak i również względami bezpieczeństwa. Jednym z kasyn, gdzie można liczyć na kryptowaluty, jest BiamoBet. Przygotowało ono specjalną ofertę na start dla tych osób, które wpłacą depozyt za pośrednictwem jednej z kryptowalut.

Na nowych graczy w BiamoBet czeka Powitalny Bonus Crypto. Jest to bonus High roller dla wpłaty od pierwszego depozytu za pomocą BTC, ETH lub innych kryptowalutach. Zakładamy konto w tym kasynie i wybieramy Powitalny Bonus Crypto. Jest to ważne, albowiem do wyboru są także inne oferty na start. Nasza minimalna kwota depozytu powinna wynieść 10 EUR, USD lub równowartość w walucie konta, oczywiście z przeliczenia z kryptowalut. Dzięki takiej promocyjnej wpłacie dostać możemy doładowanie o wartości aż +200%. Pozwala to na zdobycie do 600 EUR lub USD bonusu. Kiedy już będziemy mieć te środki na koncie, to koniecznie pamiętajmy o warunkach ich obrotu. Konieczne jest bowiem obrócenie 40x sumą bonusu, gdzie maksymalny zakład wynosi 5 EUR/USD. Będziemy mieć na to 7 dni.

To jednak nie wszystko, co można wybrać dla siebie. Kasyno ma bowiem kilka alternatywnych bonusów, które można wybrać zamiast crypto:

Welcome Bonus: do zdobycia jest tutaj bonus o wartości +125%, dzięki któremu można otrzymać do 600 EUR.

Welcome Bonus VIP: jest to specjalna oferta dla high rollerów, dzięki której można dostać doładowanie o wartości +60%. Minimalna kwota wpłaty to 500 EUR, zaś maksymalnie można dostać do 5000 EUR.

Welcome Sport Bonus: miłośnicy zakładów sportowych mogą wybrać dla siebie bonus o wartości +100% do kwoty 200 EUR.

Odbierz bonus +200%

Aktualne Promocje BiamoBet


Skomentuj