50 free spinów w slocie BerryBurst w PlayFortuna

Slot BerryBurst z darmowymi spinami w Play FortunaGorąco zapraszamy do najnowszej promocji PlayFortuna. Na jej podstawie od 29.08 do 11.09 każda zarejestrowana osoba może sobie zapewnić nie tylko doładowanie gotówkowe, ale też zestaw free spinów. Co ważniejsze, PlayFortuna poinformowała, że utworzono specjalnie dwa etapy, dzięki czemu gracze niskich i wysokich stawek dostosują promocję do swoich możliwości. Jak to wszystko wygląda w praktyce?

Wystarczy się zalogować na swoje konto i przejść do opcji realizacji bonusów. Przy pierwszej wpłacie o wysokości 10 dolarów (10$) zyskacie podwojenie tych środków, a także 15 free spinów, które wykorzystać będzie można w nowym wideo slocie Berryburst. Jeśli jednak wolicie grać za większe pieniądze, skorzystajcie z depozytu o wysokości 30 dolarów (30$), bowiem zagwarantuje to nie tylko dodatkową gotówkę (także 100%), ale też 50 obrotów. Będą one przyznane na wasze konto w ciągu 5 minut od wpłaty. Każdy ze spinów zyska na wartości 0,50 PLN.

Środki pieniężne koniecznie musicie obrócić. W przypadku tego bonusu, PlayFortuna informuje, że konieczne będzie 20-krotne przekręcenia pieniędzy. Zapewni to możliwość ich dalszej wypłaty na wasze konta bankowe. Obowiązuje regulamin.

Odbierz 50 free spinów w slocie BerryBurst

Aktualne Promocje PlayFortuna


Skomentuj