Bonus na start wpłać 500 zł i graj za 2500 zł w Neon Vegas

500% bonusu gotówkowego na start w Neon VegasNeon Vegas to jedna z tych marek hazardowych, o których w najbliższym czasie będzie zdecydowanie głośno. Oferuje ona bowiem swoim klientom całkiem sporo ciekawych promocji, w tym wyjątkowy bonus. Osoby, które założą konto i wpłacą 500 złotych, mają szansę dostać aż 500% bonusu na swoje konto. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej akcji.

Wprowadzona została teraz limitowana oferta dla nowych graczy. Każdy, kto założy konto i wpłaci swój pierwszy depozyt, może liczyć ma rekordowe doładowanie w wysokości +500% od pierwszej wpłaty! Prawdopodobnie żadne inne kasyno nie oferuje aż tak wielkiego doładowania pod względem procentowym.

Kiedy już założymy swoje konto i przyjdzie czas na pierwszy depozyt, to koniecznie wtedy w specjalnym polu musimy wpisać kod bonusowy, którym jest NEON. Dopiero to aktywuje dla nas nową ofertę. Ta zaś polega na tym, że dostaniemy 500% do kwoty 2500 złotych. Trzeba jednak spełnić jeden, ważny warunek. W ciągu dwóch dni niezbędne jest postawienie kwoty ewentualnego bonusu co najmniej 20 razy w kasynie. Jeśli zatem wpłaciliśmy 500 złotych i nasz bonus ma wynieść 2500 złotych, to niezbędne będzie pomnożenie 2500 przez 20. Dopiero po spełnieniu tych warunków będziemy mogli liczyć na otrzymanie środków na podstawowe konto. Wtedy też możemy je wypłacić bądź też przeznaczyć na dalsze zakłady w kasynie. Zainteresowane osoby mogą znaleźć więcej informacji w regulaminie całej akcji na stronie Neon Vegas.

Odbierz 2500zł

Aktualne Promocje Neon Vegas


Skomentuj