Do 3150 zł z 50 free spinami z bonusem weekendowym

3 150 zł z promocją BankonBetKażdy lubi wszelkiej maści bonusy, nie ma co tego przecież ukrywać. Jedne z najciekawszych i najbardziej wciągających to oczywiście klasyczne reload bonusy. Nie inaczej będzie w przypadku kasyna Bankonbet. Z tą jednak różnicą, że firma zainwestowała nie tylko w bardzo korzystne warunki, ale też w prostotę uzyskania tych dodatków. Dzięki też temu możecie tu liczyć nawet na bagatela, 3 150 zł. To nie żart! Właśnie taka kwota doładowania może wam spłynąć na konto gracza, jeśli przez weekend, czyli między piątkiem a niedzielą dokonacie odpowiedniego depozytu. Co równie ważne, minimalna kwota, by w ogóle uczestniczyć w bonusie, to już 90 zł.

Jakby tego było wam wciąż mało, firma zdecydowała się wykonać kolejny krok. Mamy tu na myśli uzupełnienie środków o zestaw 50 free spinów. Będą one dostępne od razu, chociaż cały bonus musicie jeszcze aktywować. To jednak jedno kliknięcie z poziomu działu Mój bonus, po czym od razu możecie się cieszyć zabawą. Pamiętajcie przy tym, że środki wydawane są w poniedziałki i należy wówczas skontaktować się z obsługą klienta, by zakończyć proces. Cała promocja jest tu w pełni odnawialna. Dzięki temu możecie z niej korzystać co tydzień i bez większych ograniczeń. Co równie istotne, jak czytamy w regulaminie, grać możecie praktycznie przy wszystkich grach, a przecież na stronie jest ich setki.

Warunki i zasady przypisane do reload bonusu na weekend w Bankonbet to zaledwie minuta czytania. Po zapoznaniu się z tymi zapiskami dowiecie się np. ile wynosi wymagany obrót środkami premiowymi. Dzięki temu gra się jeszcze przejrzyściej, a wy skupicie się na samej zabawie.

Odbierz bonus

Aktualne Promocje BankoBet


Skomentuj