ecoPayz bezpieczna płatność w kasynie online

ecoPayz - co warto wiedzieć?Mamy coraz więcej elektronicznych portfeli, które dają nam sporo możliwości płatności online i nie tylko. Sporo z nich to zupełnie nowe, młode marki, a część to firmy o ugruntowanej pozycji i bogatej historii. Do tych drugich niewątpliwie zalicza się ecoPayz. Ponieważ jest on bardzo często spotykany w kasynach online, postanowiliśmy się bliżej przyjrzeć temu, z czym w zasadzie możemy mieć w nim do czynienia.

ecoPayz - co warto wiedzieć?

ecoPayz to e-portfel, który zajmuje się od wielu lat usługami płatniczymi online. Jako światowy dostawca rozwiązań płatniczych powstał jako platforma ecoCard w 2000 roku. Dzięki temu jest jednym z najdłużej działających cyfrowych portfeli na świecie. Prowadzony jest on przez spółkę IPS Solutions Ltd. z siedzibą na Cyprze. Gwarantuje on swoim klientom natychmiastowe, bezpieczne i usługi w celu wysyłania i odbierania pieniędzy na całym świecie. Użytkownicy mogą liczyć na spersonalizowane programy kart wirtualnych i fizycznych

Na początek możemy liczyć na konto darmowe. Ma to oczywiście swoje plusy, jednak wiąże się także z większymi opłatami w przypadku wybranych operacji na koncie. Można jednak wybrać dla siebie także konta płatne, których łącznie mamy aż 4 poziomy, gdzie jednak można liczyć na więcej ciekawych opcji i mniejsze opłaty. W przypadku bezpieczeństwa wprowadzona została weryfikacja dwuetapowa. Z systemu korzystać możemy zarówno poprzez stronę internetową, jak i również aplikację na telefon.

Każdy z użytkowników może liczyć na zamówienie dedykowanej karty ecoPayz Mastercard. Dzięki niej będziemy mogli liczyć na szybki i bezpieczny dostęp do zgromadzonych środków na koncie. Ciekawe jest jednak to, że można mieć do konta podpięte 4 karty w 8 różnych walutach. Samo doładowanie konto odbywa się poprzez karty debetowe i kredytowe, przelew bankowy, jak i z kilku innych ciekawych usług. W ecoPayz przy wyższym poziomie konta można korzystać z 10 kont walutowych, gdzie do wyboru mamy przeszło 50 walut z całego świata. To pomaga w uniknięciu większych kosztów związanych z przewalutowania.

Warto jeszcze dodać, że nie trzeba posiadać własnego konta bankowego, aby założyć sobie konto w ecoPayz. Zarówno strona internetowa, jak i aplikacja mobilna dostępne są w języku polskim.

ecoPayz w kasynach online

W przypadku ecoPayz, jak i wielu innych elektronicznych portfeli, mamy do czynienia z dwoma prostymi możliwościami wpłat w kasynach. Jest to o tyle istotne, że ecoPayz jest dostępny w bardzo dużej liczbie kasyn czy bukmacherów internetowych. Skorzystanie z tej opcji jest zazwyczaj możliwe zarówno dla depozytów, jak i wypłat z konta.

Możemy oczywiście wybrać bezpośrednio samą metodę ecoPayz, gdzie po prostu ustalamy w kasynie kwotę depozytu, a następnie ją akceptujemy w swojej aplikacji na smartfonie. Jednak dzięki możliwości zamówienia do konta karty MasterCard możemy ecoPayz wykorzystać także poprzez inne systemy. Wystarczy bowiem podać tylko numer karty bezpośrednio w samym kasynie, jak i również przez pośredników płatności. To też spore ułatwienie dla wielu osób, które mogą po prostu zapisać swój numer karty, a następnie szybko go uzupełnić w wybranym systemie płatności.

Warto zwrócić uwagę jednak na to, czy nasze operacje finansowe w kasynie z użyciem ecoPayz, będą darmowe. Niektóre kasyna bowiem pobierają prowizje, jak i również może się zdarzyć, że samo ecoPayz pobierze za przelew dany procent z transakcji.


Skomentuj