10 najlepszych płatności online w kasynach

W jaki sposób zapłacimy w kasynie internetowymKasyna internetowe mają tę jedną ważną cechę, że nie mogą obyć się bez płatności online. Konieczne zatem jest skorzystanie z wybranej metody, systemu, aby doładować swoje konto czy też wypłacić na nie ewentualne wygrane. Postanowiliśmy w związku z tym sprawdzić te rodzaje płatności, które naszym zdaniem są najlepsze w kasynach online. Poznaj najpopularniejsze formy depozytu i wypłat oferowane przez kasyna internetowe. Wpłacaj w łatwy i szybki sposób swoje depozytu.

VISA

Karty VISA kojarzą chyba wszyscy. Od lat towarzyszą nam w codziennych zakupach, gdyż obok MasterCard są najbardziej popularne na świecie. Większość kasyn umożliwia nam nie tylko możliwość doładowania konta za pośrednictwem takich kart, lecz również i przelewu. Związane jest to z tym prostym faktem, że karty te podpięte są pod nasze konta bankowe czy też portfele elektroniczne. Ogromną zaletą płatności VISA jest szybkość przetwarzania transakcji, jak i również najlepsze względy bezpieczeństwa. To jedna z najbardziej polecanych opcji. Obecnie można również korzystać z kart wirtualnych, które dostępne są w aplikacjach bankowych i e-portfelach.

MasterCard

Mamy tu dokładnie taką samą sytuację, jak w przypadku VISA. W dodatku MasterCard to jej największy konkurent na rynku, gdzie walka o klienta jest bardzo zażarta. W praktycznie każdym kasynie znajdziemy możliwość płacenia kartami MasterCard, a często także i otrzymywania przelewów. Karta może zostać podpięta pod nasze konto bankowe, e-portfel, co sprawia, że stanowić może fizyczny odpowiednik konta. Możliwe jest dziś także tworzenie kart wirtualnych, które mogą być stosowane jako jednorazowa forma płatności. Podobnie jak VISA cieszy się powodzeniem ze względu na wygodę, gdyż można z łatwością zapisać dane karty, a potem je automatycznie uzupełniać przez system z podaniem kodu zabezpieczającego.

MuchBetter

MuchBetter to aplikacja płatnicza, która działa na rynku od 2017 roku. Jako e-portfel jest dostępna w większości krajów na świecie, a przy tym ma do wyboru język polski. Gwarantuje nam bezpieczeństwo w użytkowaniu, albowiem konieczne jest podanie kodu weryfikującego, jak i również można ustawić sobie zabezpieczenia biometryczne. Do MuchBetter można podpiąć kartę debetową VISA lub MasterCard. Jedną z zalet jest to, że MuchBetter powstało między innymi z myślą o stronach internetowych z grami, gdzie można szybko i bezpiecznie dokonywać transakcji online. Możemy tu liczyć oczywiście na wielowalutowe transakcje, zbieranie punktów w programie lojalnościowym, które potem możemy wymieniać na nagrody pieniężne. Ponadto MuchBetter oferuje program polecenia, gdzie dostajemy środki za nowych klientów z naszego linka. System ten oferuje nam także darmową platformę Peer-2-Peer. MuchBetter to jeden z częściej spotykanych e-portfeli w kasynach.

ecoPayz

EcoPayz to kolejny popularny portfel internetowy, który obecny jest w wielu kasynach online czy u bukmacherów internetowych. Gwarantuje nam spore bezpieczeństwo, gdyż można ustawić sobie dwuetapowy proces logowania. Także i tu możemy zamówić sobie do konta kartę ecoPayz Mastercard, która zapewni nam szybki dostęp do środków na koncie. Warto dodać, że przy wyższym poziomie konta można liczyć nawet na 4 karty w kilku różnych walutach. Transakcje są tutaj niezwykle szybkie i bezpieczne. Możliwe jest posiadanie bezpłatnego konta, co jednak wiąże się z wieloma ograniczeniami czy opłatami. Istnieją jednak konta premium, które zapewniają o wiele więcej możliwości dla użytkownika.

Bitcoin

Bitcoin w kasynie onlineBTC to obecnie najbardziej popularna kryptowaluta na świecie, której kurs potrafi niezwykle zaskoczyć. Jeszcze na początku 2020 roku 1 BTC wart był mniej niż 40 000 PLN, dziś wart jest ponad 200 000. Ta zdecentralizowana waluta cyfrowa może być z łatwością przesyłana bez pośredników za pomocą sieci peer-to-peer. Ogromną zaletą bitcoina jest prywatność, którą zapewnia. Dokładne informacje o transakcji ma tylko użytkownik oraz kasyno, przez co nie trzeba obawiać się kontroli ze strony urzędów.

Nie trzeba tutaj karty płatniczej czy konta w banku. BTC to z pewnością jedna z najlepszych metod dla osób, którym zależy na anonimowości. Same transakcje są tu niezwykle bezpieczne i błyskawiczne. Warto też wiedzieć, że w coraz większej liczbie kasyn BTC działa także jako oficjalna waluta w grze, więc zastępuje on PLN, EUR czy USD. Bitcoin wolny jest od opłat, więc nie musimy się bać, że narzucone zostaną nam prowizje czy dodatkowe koszta za transakcje.

Neosurf

Neosurf to ciekawa alternatywna metoda płatności online, dzięki której także można liczyć na pełne bezpieczeństwo i sporo anonimowości w sieci. Wystarczy tutaj jedynie założyć konto My Neosurf, gdzie możemy często płacić online, bez karty kredytowej. Działa on na zasadzie innych kart przedpłaconych. Dzięki niemu można dokonywać płatności w tysiącach miejsc, doładowywać konto przy użyciu karty debetowej lub kredytowej, używając kuponów Neosurf, jak i korzystania z przelewu SEPA czy międzynarodowego przelewu bankowego. Płatności online w kasynach odbywają się bez podawania naszych danych osobowych. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest także sam kupon Neosurf. Wybieramy jeden z nominałów, który możliwy jest do zakupienia online bądź w punktach sprzedaży. W czasie doładowania konta w kasynie musimy podać nasz 10-cio cyfrowy numer PIN z karty, po czym od razu dokonamy bezpiecznych płatności. Wiele kasyn, bukmacherów, jak i sklepów internetowych współpracuje z Neosurf.

Jeton

Jeton to kolejny portfel elektroniczny. Można w nim prowadzić konto w wielu walutach, których łącznie do wyboru mamy ponad 50. Możliwe jest najpierw doładowanie konta za pomocą innych metod płatności, a potem skorzystanie z niego w kasynach. Jeton tym różni się od poprzednich e-portfeli, że nie oferuje nam kart fizycznych. Możemy jednak skorzystać z kart wirtualnych. Sporą popularnością wśród użytkowników cieszy się opcja JetonCash. Dzięki niej tworzy się vouchery online, które następnie można wykorzystać właśnie w kasynie. Jeton oferuje nam oczywiście najlepsze zabezpieczenia, a same transakcje są bezpieczne i błyskawiczne. Warto mieć jednak na uwadze, że Jeton pobiera często spore prowizje za przewalutowanie, więc dobrze jest korzystać w kasynie i na głównym koncie z tej samej waluty.

paysafecard

Paysafecard działa na bardzo podobnej zasadzie jak Neosurf, a w naszym kraju cieszy się o wiele większą popularnością. Możemy tu skorzystać z kart przedpłaconych, które także dostępne są w formie online, jak i w wielu punktach sprzedaży. Wybieramy po prostu dla siebie interesujący nas nominał i kupujemy kartę. Dostępne są dwie opcje skorzystania z takich kart. Pierwsza polega na tym, że w kasynie, w oknie płatności wpisujemy swój 16-cyfrowy kod z karty, po czym pobierane są z niej środki. To bardzo polecana opcja, gdzie nie musimy korzystać z rachunku bankowego czy karty kredytowej. Nie jest także konieczne podawanie przez nas danych osobowych. Daje to sporo anonimowości. Druga opcja polega na tym, że zakładamy sobie konto online na stronie, po czym doładowujemy je taką kartą. Możemy potem łatwiej kontrolować swoje wydatki, jak i zamówić kartę prepaid paysafecard Mastercard. Minus jest taki, że nie da się tu wypłacić środków z kasyna.

Skrill

Skrill w kasynie internetowymSkrill to obecnie jeden z najbardziej popularnych e-portfeli na świecie. Dostępny jest w języku polskim i można korzystać zarówno ze strony głównej, jak i aplikacji. Tu również możliwe jest zamówienie fizycznej karty MasterCard. Skrill oferuje nam możliwość prowadzenia konta w wielu walutach. Można po prostu przełączać się między kontami. Stosuje wewnętrzny przelicznik, który jest mniej korzystny niż oficjalne kursy walut, jednak to i tak lepsze rozwiązanie niż w wielu innych e-portfelach.

Za pomocą Skrilla możemy doładować konto w kasynie, jak i otrzymać przelew na konto. Sporą zaletą jest to, że prowadzi on program lojalnościowy, gdzie za transakcje online czy płacenie kartą w sklepie dostajemy punkty. Potem można je wymieniać na środki pieniężne. Transakcje są tu błyskawiczne i bez prowizji. Ponadto można za pomocą Skrilla kupować i sprzedawać kryptowaluty.

Blik

Blik to stworzony przez polskie banki system płatniczy, do którego potrzebujemy smartfona i aplikacji. Z Blika można korzystać tylko poprzez jeden z banków. Mamy tu do czynienia z 6-cyfrowym kodem, który ważny jest przez 2 minuty. Wklejamy go na stronie z płatnościami, po czym akceptujemy transakcję w aplikacji. Dzięki temu płatności są szybkie, bezpieczne i bez konieczności korzystania z kart płatniczych. Niestety minusem jest to, że zgodnie z obowiązującym prawem, nie można korzystać z Blika w zagranicznych kasynach. Można to jednak z łatwością obejść, jeśli bowiem korzystamy z Blika w celu doładowania vouchera online czy e-portfela. Potem można uzyskane środki przelać do kasyna.


Skomentuj