PaySafe bezpieczna płatność w kasynie online

Paysafecard w kasynach internetowychNieustannie poszukujemy dla siebie alternatywy w płatnościach online, gdyż po prostu wielu osobom nie odpowiada tylko korzystanie z konta bankowego i kart Visa, mastercard. Dlatego też dużo osób zakłada konta w portfelach internetowych, korzysta w voucherów online, kart przedpłaconych. W naszym artykule chcielibyśmy przyjrzeć się Paysafe, czyli firmie, która na pierwszy rzut oka nie jest zbyt popularna w naszym kraju, a jednak występuje w sporej liczbie kasyn internetowych, jak i jest powszechna w Polsce.

Paysafe - co warto wiedzieć?

Prezentowane przez nas Paysafe to międzynarodowa firma zajmująca się płatnościami online. Założona została w 1996 roku w Londynie, więc mówimy o firmie z bogatym doświadczeniem. Choć samo Paysafe nie jest tak znane w naszym kraju, to trzeba jednak wiedzieć, że ta grupa jest właścicielem obecnie kilku bardzo dobrze nam znanych marek: Neteller, Skrill, Paysafecash czy paysafecard. Poprzez swoje marki firma ta oferuje nam płatności gotówkowe online, natychmiastowe, bezpieczne płatności bankowe bezpośrednio od konsumentów, płatności z portfeli cyfrowych, zintegrowane płatności, uproszczone, bezpieczne rozwiązania e-commerce, jak i nawet sieć marketingu efektywnościowego dla reklamodawców i partnerów.

Paysafe zapewnia firmom narzędzia i wsparcie, których potrzebują do skalowania, rozwoju i konwersji większej liczby klientów. Firma ta jest w stanie obsługiwać bezpośrednich sprzedawców, platformy i partnerów. Działa obecnie na 120 globalnych rynkach, z ponad 70 różnymi metodami płatności, dzięki czemu z jej usług korzystają miliony konsumentów na całym świecie.

Nie da się ukryć, że w naszym kraju szczególnie dużym powodzeniem cieszy się system paysafecard, gdzie możemy w wielu punktach sprzedaży zakupić karty przedpłacone, a potem skorzystać z nich w sklepach online czy właśnie w firmach hazardowych. Ponadto od lat wiele osób korzysta ze Skrilla czy też Netellera jako bezpiecznych i sprawdzonych metod płatności.

Paysafe w kasynach online

Ponieważ w innych artykułach osobno zajmowaliśmy się portfelami elektronicznymi, dlatego też w tym wypadku skupimy się właśnie na kartach paysafecard. Dają nam one bowiem dwie możliwości skorzystania z doładowania konta w kasynie internetowym.

Pierwszą z nich są karty przedpłacone, które możemy kupić stacjonarnie lub internetowo w wielu miejscach w Polsce. W przypadku naszego kraju możemy zakupić dla siebie karty o nominale: 20, 30, 50, 100 lub 200 PLN. Każda z takich kart ma swój unikalny kod, który składa się z 16 cyfr. To właśnie te cyfry należy podać w kasynie internetowym, jeśli wybraliśmy właśnie paysafecard jako metodę depozytu. Kod możemy wykorzystać jednorazowo lub też środki znajdujące się na karcie podzielić na kilka transakcji. Nasz kod zazwyczaj jest ważny przez 12 miesięcy. Płatność do kasyna jest w tym momencie niezwykle szybka, bezpieczna, jak i w pełni anonimowa. Nie podajemy przecież żadnych danych przy kupowaniu karty, więc potem nie są one dostępne przy transakcji.

Istnieje także druga metoda, która przyda się osobom bardziej stawiającym na kontrolę swoich wydatków. Można bowiem założyć sobie konto online na stronie paysafecard, które następnie zostanie przez nas doładowane za pomocą 1 karty lub kilku kart paysafe. Gdy zgromadzimy na koncie więcej środków, to możemy zdecydować się nawet na zamówienie dla siebie karty prepaid paysafecard Mastercard. Z jej pomocą można potem płacić w kasynie poprzez opcję Mastercard.Ta metoda płatności ma w zasadzie tylko jeden, poważny minus. Nie daje nam bowiem możliwości zlecenia wypłaty, więc będzie można ją wykorzystać wyłącznie do depozytów.


Skomentuj